REDUKCIA - ZMENŠENIE PRSNÍKOV

Zákroky

Redukcia - zmenšenie prsníkov

Na klinike len jednu noc

Zmenšením prsníkov sa odstraňuje nadbytok tkaniva prsníkov a modeluje zostávajúce tkanivo prsníka, tak aby sa komplex bradavky a dvorca presunul do vyhovujúceho postavenia. Výkon trvá približne 3-4 hodiny. Po zmenšení prsníkov pacientka zostáva v pooperačnej starostlivosti (jednu noc) na klinike. Výkon prebieha v celkovej anestézii a pacientka je kompletne uspatá.

Výsledky:

Výsledky operácie sa líšia. Závisia individuálne od: pôsobenia gravitácie, priebehu tehotenstva, veku a prejavov stárnutia či výkyvov váhy, ktoré môžu byť zase príčinou nového ovísania. Tvar a veľkosť poprsia však môžu pretrvávať dlhodobo.

Informácie o zákroku

Hospitalizácia: áno

Anestéza: celková

Zotavenie: 1 - 6 týždňov

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky