Prišli ste o zubné benefity zo zdravotných poisťovní? S nami nie!

Dostaňte 150€ ročne na zubné ošetrenia! Viac informácii v aktuálnych akciách nižšie.

OBJEDNAJTE sa cez objednávkový formulár -  REZERVUJTE TERMÍN NA WEBE
 

Kontakt


Sme najväčšou klinikou pre estetickú medicínu na Slovensku. Vďaka našim 25-ročným skúsenostiam každý klient získava najvyššiu garanciu spokojnosti, kvality a bezpečnosti. Vyberte si jedno z našich oddelení.

Telefónne Kontakty

Plastická chirurgia
Dermatológia:
Gynekológia:
Urológia:
Stomatológia:
SPAKLINIK:

Adresa

INTERKLINIK Bratislava
Einsteinova 7, 85101 Bratislava, Relaxx centrum, 1. poschodie

Otváracie hodiny INTERKLINIK

Pon – Štv: 7:00 – 17:30
 
Pia: 7:00 – 15:00
 

Otváracie hodiny SPAKLINIK

Pon – Pia: 9:00 – 20:00
 
So – Ne: 9:00 – 21:00

Rezervujte si termín konzultácie

Priestor na poznamku

Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

KDE NÁS NÁJDETE?

Einsteinova 785101 BratislavaBudova Relaxx centra 1. poschodie
+421268230911interklinik@interklinik.skPon – Štv: 7:00 – 17:30
Pia: 7:00 – 15:00
NAVIGOVAŤšípka

Pôjdete hlavnou cestou na Einsteinovu 7 a na konci budovy relaxxx, odbočíte vpravo, pred traťou opäť vpravo a pôjdete ešte pred KFC drive pomaly vpravo do súkromného podzemného garážového parkoviska. Závora sa vám otvorí automaticky, po ukončení procedúry na recepcii ohláste na ktorom parkovisku parkujete a dostanete žetón vďaka ktorému môžete bezproblémovo, komfortne a bezplatne parkovať priamo v podzemnej garáži na miestach vyhradených pre Interklinik. Taktiež môžete parkovať na vonkajšom štrkovom parkovisku vedľa vstupu do podzemnej garáže pod starým mostom. Parkovanie je pre všetkých klientov Interklinik a SPAKLINIK bezplatné.