VÝMENA IMPLANTÁTOV

Zákroky

Výmena implantátov

V dnešnej dobe uvádzajú výrobcovia implantátov ich ich neobmedzenú životnosť . Napriek tomu si treba uvedomiť že môže nastať situácia kedy o ich výmene začnete uvažovať. Dôvody môžu byť rôzne, či už medicínskeho alebo estetického charakteru.

Pri výmene implantátov je operačný postup skoro identický ako pri zväčšení prsníkov. Rez sa vedie v pôvodnej  jazve, v niektorých prípadoch je nutné pristúpiť aj k modelácií prsníkov, kde sa odstraňuje nadbytok tkaniva a modeluje sa zostávajúce tkanivo prsníka. Pôvodný implantát sa vyberá spolu s vytvorenou kapsulou a vkladá sa nový implantát.

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky