VITAL INJECTOR

Zákroky

Vital Injector

NOVINKA v omladzovaní a hydratácii pleti!

Vital Injector je prístroj, pomocou ktorého sa aplikuje výplňový implantát – kyselina hyalurónová na desatinu milimetra a mikrolitra presne. Ošetrenie je z dlhodobého hľadiska jednoduchšie, rýchlejšie a efektívnejšie, takmer bezbolestné.

Hlavnou výhodou Vital Injector System je vákuum, kontrolovaná hĺbka aplikácie a precízny mikroobjem dávky rozdelený do 5 ihličiek.

Pre koho je Vital Injector určený

Vital Injector je vhodný pre každú dehydratovanú pokožku v každom veku. Zákrok je nenáročný a pokožka je po ňom mierne začervenaná. Na druhy deň s použitím make-upu nie je vidieť žiadne známky zásahu do pokožky.

Kedy ošetrenie podstúpiť

Ošetrenie Restylane Vital je možné podstúpiť počas celého roka. Odporúčame ošetrenie absolvovať v zimnom a jarnom období, kedy je pleť presušená, dehydratovaná a matná. Restylane Vital pleť dlhodobo hydratuje, rozjasňuje, eliminuje jemné vrásky, pokožka je pružná a výborne odráža svetlo.

Informácie o zákroku

Ošetrenie trvá: s anestézou 60 min./samotný zákrok 25-30 min.

Do spoločnosi môžete ísť: po 1 - 3 dňoch

Práceneschopnosť: 1 deň

Športovať môžete: o 2 - 3 dni

Výsledok sa dostaví: okamžite/postupne sa vyvíja

Efekt trvá: 6 - 8 mesiacov

O zákroku

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky