VAGINOPLASTIKA

Výkony

Vaginoplastika

Pri vaginoplastike sa jedná o plastickú úpravu pošvy a pošvového vchodu. Na tento výkon sú vhodné ženy, ktoré majú neprimerane široký alebo úzky pošvový vchod. 

Obidva tieto prípady sú spojené s problémami pri sexuálnom živote. Pri úzkom pošvovom vchode (najčastejšie z vrodených príčin) môže vzniknúť problém pri vniknutí penisu do pošvy, ktorý môže byť výrazne bolestivý alebo niekedy dokonca nemožný. Plastickou operáciou sa môže pošvový vchod rozšíriť a umožniť tak žene prežívať ďalej plnohodnotný sexuálny život. 

Naopak, pri rozšírenom pošvovom vchode (najčastejšie po pôrodoch) majú ženy často nepríjemný pocit nadmernej voľnosti pošvy pri styku a nedostatočného prežívania sexu. Plastická gynekológia ponúka možnosť spevnenia a zúženia pošvového vchodu a dolnej tretiny pošvy, ktorá je dôležitou orgastickou areou. Z malého rezu sa svaly v danej oblasti skrátia a spevnia a pošvový vchod i pošva sa zúžia na veľkosť, na ktorej sa žena pred operáciou s gynekológom dohodne.  

Po predoperačnej konzultácii sú operácie realizované najčastejšie v celkovej anestéze a ženy odchádzajú domov ráno po operácii s presným doporučením ohľadom adekvátnej domácej starostlivosti a následnej pooperačnej kontroly. Vaginoplastika je momentálne vo svete jedným z najčastejších výkonov plastickej gynekológie a počet operácií sa blíži plastickým operáciám v oblasti tváre.

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky