Thalgo ošetrenia

Zákroky

Thalgo ošetrenia

Cena zákroku od: 40 EUR

Morská kozmetika Thalgo

– to najlepšie z morí celého sveta

Čo je Thalgo?

Viac ako 40 rokov prináša firma THALGO bohatstvo a výnimočný potenciál mora vo forme profesionálnych ošetrení pre krásu a dobrý pocit každého človeka. More je obrovský rezervoár života tvorený viac ako 500 000 vodných druhov a 25 000 druhov morských rias. Morské prostredie je zdroj vitálnych elementov dôležitých pre naše zdravie a krásu. Morské riasy prekypujú stopovými prvkami, proteínami, aminokyselinami a vitamínmi dôležitými pre život. Morské riasy majú stimalučný, spevňujúci, hydratačný, vyrovnávajúci a detoxitačný účinok. Laboratória Thalgo ponúkajú patentovaný produkt Rozomleté morské riasy® vyrobené postupom, ktorý zachovává všetky tieto zložky v aktívnom stave.

Thalgo sa stalo pojmom v „morskej kráse“. Hydratácia Aquarelle – hydratácia, remineralizácia, revitalizácia. Toto ošetrenie je skutočná  „thalassoterapia“ pre každý typ pleti s použitím masky z rozomletých morských rias. Prináša pleti hydratáciu, dodáva jej minerály a aktivuje tak činnosť buniek pleti. Intenzívna hydratácia s plastickou maskou. Toto pleťové ošetrenie bojuje proti dehydratácii, odstraňuje nepríjemný pocit pnutia a zachováva pleť hebkú, žiarivú a príjemne sviežu.

Suchá pleť

Výživné ošetrenie Bio-Marine. Toto ošetrenie je určené pre suchú až veľmi suchú pleť trpiacu nedostatkom esenciálnych mastných kyselín. Po tomto ošetrení bude pleť uvoľnená,vyživená,pružná a jemná.

Citlivá pleť

Toto ošetrenie výrazne zvyšuje prah tolerancie citlivej pleti. Špeciálna chladivá maska použitá pri ošetreni okamžite prináša ukľudnenie a pohodu podráždenej pleti.

Okysličenie, Detoxikácia

Detoxikačné ošetrenie s kryodetoxikačnou  maskou. Po tomto ošetrení bude Vasa pleť žiarivá, odpočinutá, chránená pred znečistením a voľnými radikálmi.. Je to skutočný „pleťový životabudič“! obsahuje ochranný komplex O2 a ďalšie výťažky s vynikajúci efektom pre rozjasnenie unavenej, stresovanej a zašednutej pleti.

Zrelá pleť

Hĺbkové ošetrenie zrelej pleti. Revolučné ošetrenie na mieru každej klientke umožňuje cielené a účinné ošetrovať najvýraznejšie vrásky pleti vďaka novej dvojitej maske vo forme prúžkov a gelu a masážou na vrasky. Prúžky masky su aplikované priamo na najvýraznejšie vrásky pleti podľa potrieb klientky. Nová aktívna látka Thalgo obsiahnutá v prúžkoch masky Mikrosfery kyseliny hyalúronovej prináša okamžitý a jedinečný účinok, hĺbku vrásky akoby nabobtna a tým dochádza k viditeľnému zmierneniu vrásky. Po ošetrení, kde je aplikovaná maska a prevedená speciálna masáž na vrásky je pleť žiarivá, svieža, mladistvá s viditelne vyhladenymi vraskami.

Kolagenove vyhladzujuce osetrenie na vrasky s morskou kolagénovou maskou a masážou DERMASTIM. Vyhladzuje jemné linky a vrásky, pleť regeneruje,revitalizuje a vyživuje. Pôsobí na vrásky v počiatočnom štádiu a redukuje ich vznik. Pleť je po ošetrení rozjasnená, vyhladená a hydratovaná.

Exception

Exception je luxusná multiaktívna starostlivosť pre zrelú pleť s liftingovou masážou Energilift. Komplexné intenzívne ošetrenie vhodné pre všetky typy starnúcej pleti. Obnovuje a stimuluje prirodzené funkcie pleti. Má spevňujúce a hydratačné účinky. Rieši i problémy starnúcej pleti spôsobené nedostatkom hormónov v menopauze. Jedinečná je liftingová masáž Energilift vytvorená firmou Thalgo, ktorá má účinky ako lifting. Pracuje sa na posilnení svalov tváre a tým dochádza k vypnutiu pleti. Takisto je aktivována produkcia kolagénu a elastínu.

Cenník zákroku

Thalgo Prodige – rituálne ošetrenie – tvár: 116€

Thalgo Prodige – rituálne ošetrenie – tvár+telo: 148€

Thalgo Prodige – Bio marine 90 min.: 60€

Thalgo Sicilium 90 min.: 98€

Thalgo Exception 90 min.: 89€

Thalgo Aquarelle 90 min.: 60€

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky