TCA PEELING

Zákroky

TCA peeling

Cena zákroku od: 90 EUR

Chemické peelingy sa využívajú vo svete od 40tych rokov minulého storočia. Prvé použitie sa spájalo s odstránením škvŕn a korekciou jaziev. Chemické peelingy opätovne zažívajú svoj „comeback“ vo svojej dokonalejšej verzii.

Peeling kyselinou trichlóroctovou /TCA/ patrí medzi overené chemické peelingy. Účinná látka v závislosti od stupňa koncentrácie spôsobí odlúčenie kožného povrchu v podobe povrchového až stredne hlbokého peelingu. Dĺžka hojenia sa odvíja od koncentrácie použitého prípravku.

Hlavné oblasti využitia:

 • Fotoageing
 • Pigmentové zmeny
 • Vrásky
 • Akné
 • Strie

Ošetrenie trichlóroctovou kyselinou:

Po očistení pleti sa štetcom nanáša roztok kyseliny trichlóroctovej spolu s rastovými a regeneračnými faktormi na ošetrovanú oblasť maximálne v troch vrstvách. Po zaschnutí poslednej vrstvy sa pleť odličovacími tampónmi jemne umyje vodou a ošetrí.

Objednajte si konzultaciu v Interklinik Poprad

  Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

  Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

  Zákroky