STOMATOLOGICKÁ CHIRURGIA

Zákroky

Stomatologická chirurgia

Cena zákroku od: po konzultácii

Sa zaoberá jednoduchými aj komplikovanými extrakciami zubov múdrosti a zalomených koreňov. Odstránením (amputáciou) hrotu koreňa zuba a periapikálneho nálezu v snahe o záchranu zuba (resekcia). Odstránenie rôznych nežiadúcich výrastkov v dutine ústnej (excízia). Úpravami kostí pred protetickým riešením alebo vsadiť implantáty.

Všetky tieto viac či menej komplikované chirurgické zákroky vykonáva chirurg špecialista priamo na operačnej sále na našej klinike.

 

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky