Prišli ste o zubné benefity zo zdravotných poisťovní? S nami nie!

S našou ponukou získate nielen zdravý úsmev, ale aj finančný príspevok! Dostaňte 150€ ročne na zubné ošetrenia, pričom na jedno ošetrenie môžete využiť benefit až do výšky 30€. Benefity sa vzťahujú pre nových klientov. 

OBJEDNAJTE SA NA ČÍSLE:  +421 268 230 930 
 

Redukcia dvojitej brady

od 350
Poznáme rôzne moderné diéty a z cvičenia sa stal už viac módny trend. Mnohí ľudia sa stále snažia zamerať na konkrétne oblasti lokálneho ukladania tuku. Klientom ponúkame množstvo možností zameraných na odstraňovanie tuku pre náročnejšie oblasti tela, medzi ktoré patria: boky, chrbát, brucho, brada, paže, pás, kolená, členky, pod zadkom a aj stehná, pomocou profesionálnych produktov PBSerum – enzýmovej revolúcie v remodelácii tela a inovatívneho vývoja španielskeho biotechnologického laboratória Proteos Biotech.

Rezervujte si termín konzultácie

Aktívne prípravky sú enzýmy prirodzene zastúpené v ľudskom tele, ktoré presne a bezpečne pôsobia na konkrétne cieľové tkanivá a tiež aj účinne korigujú problémové partie. Pomocou enzýmov lipázy a kolagenázy dokáže redukovať nahromadené tukové vankúšiky na tvári (líca, podbradok) aj tele. Pridaná kolagenáza spôsobí, že tuk sa na ošetrených miestach už neobjaví a pokožka sa vypne. 

Nahromadenie trvalo dlhší čas, niekoľko rokov, preto aj odstraňovanie tuku si vyžaduje niekoľko sedení. Je to v závislosti od stavu pacienta a aj veľkosti nahromadeného tuku.
 
MEDICAL HIGH PBSÉRUM – ODSTRAŇOVANIE TUKU


Skupina intenzívnych enzýmových prípravkov zameraných na redukciu lokálnych tukových zásob, rôznych foriem celulitídy, lifting a spevnenie pokožky tela s nedostatočnou elasticitou a tonusom. Dôležitá výhoda produktov PBSerum je lyofilizovaná forma uvoľňovania. Táto forma uvoľnovania zvyšuje biologickú dostupnosť účinných látok a umožňuje upustiť od konzervantov, čo výrazne znižuje riziko vedľajších účinkov. PBSerum je revolučnou novinkou na trhu. Je odpoveďou na to, ako stratiť nežiaduci lokálny tuk, sľubuje rozpúšťanie tukových buniek, čo umožňuje tuku prirodzený odchod z tela pri močení. Pri aplikácii v tvárovej časti môže riešiť estetické problémy ako napríklad dvojitá brada. Injekčná lipolýza a remodelácia tela PBSerum je bezpečná injekčná technika, ktorá bola špeciálne koncipovaná ako “koktail” proti celulitíde, spaľujúci tuk a spevňujúci pokožku. Tento proces zahŕňa odstránenie toxínov a metabolitov, zmenšenie objemu tela, zníženie celulitídy, zlepšenie vzhľadu pokožky a aj remodeláciu siluety. A spĺňa najvyššie farmaceutické štandardy kvality.

INÉ DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE
 
DRUHY PBSÉRUM A ÚČINKY
V niektorých prípadoch môže byť potrebná aplikácia rôznych foriem: LOW PBSérum Používa sa skôr na rozpustenie minimalizovaných tukových vankúšikov pod očami, vypnutie a omladenie pokožky. Vo všeobecnosti sa uprednostňuje na vypnutie a omladenie pokožky. Zatiaľ čo v niektorých prípadoch postačuje jedno sedenie, v niektorých iných sa môže aplikovať aj v 2 sedeniach. MEDIUM PBSérum Používa sa skôr na tkanivá s nadmerným nahromadením tuku a možno ho použiť aj na nahromadenie tuku v tvári, pod bradou a na redukciu tukov v tkanivách s relatívne menším nahromadením tuku v oblasti brucha, paží a akejkoľvek časti partie, ako aj na omladenie, vypnutie a spevnenie pokožky. HIGH PBSérum Táto forma má vyšší obsah kolagenázy. Túto formu možno použiť na chirurgické jazvy, strie, opotrebované tkanivá, poklesnuté, hlbšie vrásky; presnejšie všade tam, kde je v tele kolagén oslabený, opotrebovaný alebo pokazený. Jeho hlavnou funkciou je rozložiť opotrebovanú alebo pokazenú štruktúru kolagénu a umožniť tvorbu nového kolagénu. Lieči tkanivo. Preto sa môže použiť v akomkoľvek tkanive s poškodeným kolagénom. Je účinnejší pri celulitíde a jazvách. Počet sedení sa môže zvýšiť v závislosti od toho, aký starý je problém. Stručne povedané, ide o enzymatické prípravky, pričom všetky formy sú bezpečné, nemajú žiadne vedľajšie účinky a nepoškodzujú tkanivá. Všetky formy sa môžu používať bez obáv.
 
INDIKÁCIE

  • hromadenie telesného tuku
  • pomáha eliminovať nahromadenie tuku spojeného s fibrózou
  • pomáha podporovať antifibrotický účinok kyseliny hyalurónovej
  • ochabnutosť pokožky
  • fibróza
  • celulitída
  • strie
  • jazvy
     

Rezervujte si termín konzultácie

Slide 1 of 3

Pán doktor Šimko bol od začiatku veľmi profesionálny a zároveň ľudský. Je veľmi starostlivý, pedantný a záleží mu na pacientoch. S výsledkom som absolútne spokojná a pána doktora vrelo odporúčam! Moja operácia prebehla na INTERKLINIK v Petržalke. Všetko, počínajúc predoperačnými vyšetreniami až po pooperačnú starostlivosť, prebehlo bez problémov a na vysokej úrovni. Celý tím na INTERKLINIK je fantastický!!!

Alena V.

Pán doktor Šimko bol od začiatku veľmi profesionálny a zároveň ľudský. Je veľmi starostlivý, pedantný a záleží mu na pacientoch. S výsledkom som absolútne spokojná a pána doktora vrelo odporúčam! Moja operácia prebehla na INTERKLINIK v Petržalke. Všetko, počínajúc predoperačnými vyšetreniami až po pooperačnú starostlivosť, prebehlo bez problémov a na vysokej úrovni. Celý tím na INTERKLINIK je fantastický!!!

Alena V.

referencia3

Vážený pán Dr. Sabadoš,

touto cestou by som sa Vám chcel ešte raz veľmi pekne

poďakovať za skvelé odvedenú prácu.

Korunky sedia veľmi dobre a všetko je v poriadku.

Maximilián

KDE NÁS NÁJDETE?

Einsteinova 785101 BratislavaBudova Relaxx centra 1. poschodie
+421268230911interklinik@interklinik.skPon – Štv: 7:00 – 17:30
Pia: 7:00 – 15:00
NAVIGOVAŤšípka