PROTÉGE INTIMA

Výkony

Protége Intima

Nie ste spokojná so vzhľadom vašich intímnych partií?

Zmenil sa od pôrodu alebo vekom stav vašich lábií? Cítite sa nepohodlne v tesnom oblečení? Máte asymetrické vonkajšie pysky ohanbia? Hanbíte sa pred partnerom, v saune  alebo v spoločných sprchách? Obmedzuje vás veľkosť pyskov pri športe alebo sexe…. a nechcete ísť na chirurgický zákrok?

Ideálnym riešením je pre vás – neinvazívny výkon pomocou nového rádiofrekvenčného prístroja pre intímnu rejuvenalizáciu – Protégé Intima.

V prípade záujmu pre zvýšenie a predĺženie efektu je možné kombinovať ošetrenie PROTÉGÉ INTIMA – radiofrekvenčným prístrojom pre intímnu rejuvenalizáciu s  DESIRIAL® a DESIRIAL PLUS® – kyselina hyalurónová.

 

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky