PROFHILO®

Zákroky

PROFHILO®

Predstavujeme vám novinku PROFHILO®. Ide o hybridný komplex dvoch molekúl kyseliny hyalurónovej s rozdielnou molekulovou hmotnosťou vo vysokej koncentrácii.

PROFHILO® pôsobí v procese fyziologického starnutia pleti. Je určený na remodeláciu kožného tkaniva a zlepšenie pevnosti pokožky tváre a krku.

Ako počiatočný cyklus sa odporúčajú dve liečebné ošetrenia s 30-dňovým intervalom.

Novinka PROFHILO BODY® je určená na ošetrenie častí tela ako je dekolt, vnútorná strana ramien, brucho, pokožka nad kolenami a chrbty rúk. Pomocou Profhilo BODY® vieme pokožku na ošetrovaných častiach hydratovať, spevniť a dodať stratený mladistvý vzhľad.

Výhodou je, že nie je potrebná žiadna predchádzajúca príprava pacienta. Ide o neinvazívny zákrok, ktorý znižuje možnosť vzniku modrín a opuchov, pričom sa maximalizuje šírenie produktu do tkanív.

Kontraindikácie:

 • akútna infekcia a zápalové ochorenia v aplikovanej oblasti
 • predchádzajúca alergická reakcia na aplikáciu kyseliny hyalurónovej
 • infekcia herpes simplex/labialis
 • vrodené, získané či medikamentózne navodené poruchy zrážanlivosti krvi
 • tehotenstvo a dojčenie

Cenník (1 kúra = 2 ošetrenia)

Profhilo

 • 1 ošetrenie 350,-€, balíček kúry – 2 ošetrení 600,-€

Profhilo Body

 • cena od 690,-€*

*Cena je uvádzacia za 6ml (2x3ml) a zahŕňa:

PROFHILO FIGURA TELOVÝ KRÉM s kyselinou hyalurónovou a účinnou zložkou Matrixyl 3000. Je určený na ošetrovanie pokožky v domácom prostredí. Je vhodný tiež na tonizáciu pokožky, ktorá stratila elasticitu a hydratáciu a zlepšuje viditeľné znaky starnutia pleti.

PROFHILO FIGURA TELOVÉ NÁPLASTE, ktoré sú určené na upokojenie a zvlhčenie pokožky po dermatoestetickom ošetrení.“

Objednajte sa na konzultáciu

  Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

  Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

  Zákroky