Prišli ste o zubné benefity zo zdravotných poisťovní? S nami nie!

Dostaňte 150€ ročne na zubné ošetrenia! Viac informácii v aktuálnych akciách nižšie.

OBJEDNAJTE sa cez objednávkový formulár -  REZERVUJTE TERMÍN NA WEBE
 

PROFHILO®

od 350
Recept na prirodzenú krásu a mladistvý vzhľad! Vstrebateľný, biorevitalizačný zázrak Profhilo sa stáva hviezdou sveta estetickej medicíny. Ak túžite po prírodných výsledkoch, ktoré vám vrátia mladistvý vzhľad, ste na správnom mieste. Profhilo nie je len ďalším estetickým ošetrením. Je to revolúcia v oblasti omladenia pleti. Pomocou špeciálnej technológie sa Profhilo vpichuje do kože, kde aktívne stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu. Výsledkom je viditeľný nárast pevnosti, hydratácie a pružnosti pokožky. Príďte k nám a premeňte svoju pleť na umelecké dielo. Profhilo je tým, čo ste vždy hľadali pre prirodzený a krásny vzhľad. Získajte späť mladistvý vzhľad, ktorý si zaslúžite. S Profhilo sa môžete tešiť na hladký, hydratovaný a mladistvý vzhľad, ktorý vás bude omladzovať zvonku aj zvnútra.

Rezervujte si termín konzultácie

Predstavujeme vám novinku PROFHILO®. Ide o hybridný komplex dvoch molekúl kyseliny hyalurónovej s rozdielnou molekulovou hmotnosťou vo vysokej koncentrácii. PROFHILO® pôsobí v procese fyziologického starnutia pleti. Je určený na remodeláciu kožného tkaniva a zlepšenie pevnosti pokožky tváre a krku. Ako počiatočný cyklus sa odporúčajú dve liečebné ošetrenia s 30-dňovým intervalom.
 
Čo robí Profhilo výnimočným, je jeho schopnosť rozptýliť sa do viacerých vrstiev kože, čo zaisťuje rovnomerný výsledok a prirodzený vzhľad. Bez chirurgických zákrokov či trvalého výplňového materiálu môžete dosiahnuť zmeny, ktoré vám dodajú sebavedomie a krásu.

Novinka PROFHILO BODY® je určená na ošetrenie častí tela ako je dekolt, vnútorná strana ramien, brucho, pokožka nad kolenami a chrbty rúk. Pomocou Profhilo BODY® vieme pokožku na ošetrovaných častiach hydratovať, spevniť a dodať stratený mladistvý vzhľad.
Výhodou je, že nie je potrebná žiadna predchádzajúca príprava pacienta. Ide o neinvazívny zákrok, ktorý znižuje možnosť vzniku modrín a opuchov, pričom sa maximalizuje šírenie produktu do tkanív.

INDIKÁCIE

 • Strata elasticity a pevnosti pleti. Profhilo sa používa na obnovenie elasticity a pružnosti pokožky, čo vedie k redukcii jemných línií a vrások.
 • Dehydratovaná pokožka. Profhilo je účinný pri hydratácii pokožky, čo zlepšuje jej celkový stav a vzhľad.
 • Všeobecné starnutie pleti. Prirodzený proces starnutia spôsobuje straty v produkcii kolagénu a elastínu. Profhilo pomáha týmto stratám predchádzať a zlepšuje kvalitu pokožky.
 • Suchá a menej živá pleť. Profhilo dodáva pokožke život a zdravý vzhľad tým, že ju hydratuje a stimuluje jej vlastné regeneračné mechanizmy.
 • Vrásy na krku a dekolte. Profhilo je účinný aj pri ošetrovaní jemných vrások na krku a dekolte.
 • Profhilo sa môže použiť aj ako preventívna opatrenie na omladenie pokožky a predchádzanie tvorbe vrások.
   

KONTRAINDIKÁCIE

 • akútna infekcia a zápalové ochorenia v aplikovanej oblasti
 • predchádzajúca alergická reakcia na aplikáciu kyseliny hyalurónovej
 • infekcia herpes simplex/labialis
 • vrodené, získané či medikamentózne navodené poruchy zrážanlivosti krvi
 • tehotenstvo a dojčenie

 
 

Rezervujte si termín konzultácie

KDE NÁS NÁJDETE?

Einsteinova 785101 BratislavaBudova Relaxx centra 1. poschodie
+421268230911interklinik@interklinik.skPon – Štv: 7:00 – 17:30
Pia: 7:00 – 15:00
NAVIGOVAŤšípka