PREVENTÍVNA PREHLIADKA

Výkony

Preventívna prehliadka

Preventívne lekárske prehliadky sú základom starostlivosti o zdravie. Gynekologická preventívna prehliadka sa opisuje ako – komplexné gynekologické vyšetrenie, zamerané na vyhľadávanie a včasnú diagnostiku organických a funkčných porúch ženských pohlavných orgánov.

Priebeh preventívnej gynekologickej prehliadky

Súčasťou prehliadky je dôkladná anamnéza, v rámci ktorej vám lekár kladie otázky, ktoré sa týkajú Vášho zdravotného stavu, pravidelnosti a priebehu menštruácie, pôrodov, interrupcií, výskytu onkologických ochorení u pokrvných príbuzných, najmä výskytu rakoviny prsníka a ženských pohlavných orgánov; ale aj iných vážnych ochorení ako cukrovky, alergií, vysokého krvného tlaku a pod.

Odporučame zakúpenie Celoročného manažmentu pacienta v cene 139€, ktorý obsahuje neobmedzený počet vyšetrení vrátane gynekologickej preventívnej prehliadky.

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky