Oxylifting

Zákroky

Oxylifting

Kyslíková mezoterapia/ lifting predstavuje neinvazívnu bezbolestnú metódu ošetrenia tváre, krku a dekoltu, pri ktorej sa pomocou tlakovej pištole a prúdu kyslíka aplikujú do hlbokých vrstiev pokožky účinné látky.

Ošetrenie vám pomôže redukovať známky starnutia, poškodenia pokožky slnečným žiarením, vyrovnať suchú a mastnú pokožku a liečiť akné. Kyslíková mezoterapia umožňuje doplniť chýbajúci kyslík a vrátiť pokožke pocit sviežosti, jas a zdravý vzhľad.

Okamžité omladenie pleti, podpora tvorby kolagénu, vypínajúci účinok, dokonalá hydratácia pokožky a redukcia pigmentových škvŕn sú hlavné benefity ošetrenia.

Oxydermabrázia odstráňuje odumreté bunky z povrchu kože ,stopy únavy a stresu a viditelné je vyhladenie drobných mimických vrások ako aj redukcia hlbokých vrások.

Špecialisti

Beata Szijártoová

Aneta Holubová

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky