ORTODONCIA

Zákroky

Ortodoncia

Cena zákroku od: po konzultácii

Ortodoncia je veda o postavení a funkcii zubov a čeľustí. Problém „krivých zubov“ môže vzniknúť z rôznych príčin. Môže mať svoju príčinu v zuboch samotných, veľkosti a postavení čeľustí, ale aj tkanivách okolo zubov, ako sú pery a jazyk. Krivé zuby si môže človek aj „vyrobiť“, napríklad zlozvykmi, kde si vkladá rôzne predmety medzi zuby.

Usporiadaný chrup nie je len estetickou záležitosťou, správne usporiadaný chrup predchádza aj opotrebovaniu zubov a ochoreniam čeľustného kĺbu. Výhodou ortodontickej liečby je aj návyk pravidelného čistenia zubov.

Liečba dospelých

Ortodontická liečba už dávno nie je záležitosťou dospievajúcich detí. Čoraz viac dospelých využíva čelustnú ortopédiu. Je niekoľko spôsobov, ktorými sa dá problém „krivých zubov“ riešiť.

INVISALIGN

Invisalign je  v súčastnosti veľmi populárna metóda ortodontickej liečby. Používa sa pri nej sada priesvitných, plastických, snímateľných dláh, ktoré sú v podstate neviditeľné, ale pritom schopné vyrovnať Vaše zuby. Zhotovujú sa sofistikovanou metódou presne na mieru individuálne pre každého pacienta. Odhaduje sa, že celosvetovo sa týmito dlahami liečilo asi 7 miliónov pacientov.
Túto metódu sme úspešne použili aj pri liečbe influencerky Lucii Javočekovej.  


(MUDr. Simona Dianišková)

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky