OPERÁCIA KŔČOVÝCH ŽÍL RÁDIOFREKVENČNOU METÓDOU

Zákroky

Operácia kŕčových žíl rádiofrekvenčnou metódou

Cena zákroku od: 1209 EUR

Ide o bezpečnú, rýchlu a novú operačnú metódu ošetrenia hlbokých žíl v podkoží, ktoré tvoria základ samotného ochorenia. Ošetrenie spadá pod jednodňovú chirurgiu, kedy klient po operácií odchádza do domáceho ošetrenia. Výhodou laserového zákroku v porovnaní s chirurgickou metódou odstraňovania varixov (stripping) je výrazné skrátenie doby rekonvalescencie nakoľko je šetrnejšia k okolitým tkanivám. Hojenie po laserovej operácii je oveľa rýchlejšie, jednoduchšie a bez výrazne viditeľných jaziev.

Operácia, nie je zaťažená vážnejšími pooperačnými komplikáciami. Môže sa vyskytnúť určitý stupeň hematómov, teda krvných zrazenín, dočasne môže dôjsť k necitlivosti alebo vzniku hyperpigmentácie kože nad operovanou žilou.

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky