ODBORNÉ VYŠETRENIA

Zákroky

Odborné vyšetrenia

Cena vyšetrenia v závisí od zvoleného balíka

Odbery krvi

Nájdite si čas na seba a svoje zdravie a využite jeden z našich programov. Objednajte sa na odborné lekárske vyšetrenie a odber krvi, z ktorého výsledky získate do 24 hodín spolu s konzultáciou a vysvetlením jednotlivých parametrov v našom medicínskom centre INTERKLINIK Poprad. Prinášame vám možnosť ako získať výsledky a privátnu podrobnú interpretáciu laboratórnych vyšetrení. Výsledky vás môžu upokojiť poprípade nasmerovať k návšteve príslušného špecialistu. Žite zdravo, cíťte sa mlado, cíťte sa fit.

Krv predstavuje jednu z najdôležitejších tekutín, ktorá zabezpečuje prenos a výmenu všetkých dôležitých látok v tele.  Odborné vyšetrenia vzorky Vašej krvi Vám pomôžu objasniť Váš zdravotný stav. Vyšetrením krvi sa dajú včas odhaliť niektoré viac či menej závažné ochorenia.

Odborné ošetrenie prebieha v dvoch krokoch. V prvý deň sa vykoná odber krvi, v druhý deň konzultácia. Odber krvi je možný v pondelok a piatok od 7:30 do 8:00 – je nutné sa objednať. Konzultácie sú možné v utorok a sobotu od 14:00 – je nutné sa objednať. Odber krvi trvá 10-15 min. Konzultácia trvá 20-30 min.

Všetky balíky vyšetrení zároveň zahŕňajú lekársku konzultáciu.

Cenník jednotlivých balíkov

 • Balík: Zdravie prevencia
  €50
 • Balík: Imunita
  €80
 • Balík: Športovci
  €60
 • Balík: Poruchy krvi
  €60
 • Balík: Riziko nádorových ochorení (ženy)
  €120
 • Balík: Riziko nádorových ochorení (muží)
  €140

Objednajte si konzultaciu v Interklinik Poprad

  Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

  Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

  Zákroky