MEZOTERAPIA VLASTNOU KRVOU

Zákroky

Mezoterapia vlastnou krvou

Ponúkame vám veľmi obľúbené a prirodzené ošetrenie zo sveta anti-agingu omladenie vlastnou krvou (Vampire Lift). Vďaka terapii Vampire Lift je možné spomaliť starnutie úplne prirodzenou cestou – pomocou informácií, ktoré sú zapísané vo vašej vlastnej krvi.

Správny medicínsky názov terapie je S3 terapia (Stimulated self serum – samostimulačné sérum) alebo PRP terapia (Platelet rich plasma – plazma bohatá na krvné doštičky). Niektorí z vás ju budú poznať aj pod ľudovým názvom – Dracula terapia.

Tajomstvo krvnej terapie spočíva v samotnej podstate krvnej plazmy, obsahujúcej rôzne rastové faktory a proteíny, ktoré regenerujú pokožku, podporujú a urýchľujú jej hojenie. Vďaka nim a jej aplikácii, sa pokožka začne opäť omladzovať.

Poškodenia a predčasné starnutie pokožky, ktoré bolo spôsobené vplyvom slnečného žiarenia sa tak na dlhšiu dobu minimalizujú. Okrem spomalenia starnutia, regenerácie pokožky a vyhladenia vrások, má krvná terapia výrazné hojivé účinky pri liečbe jaziev (aj po akné), strií a rôznych typov dermatóz.

Informácie o zákroku

Ošetrenie trvá: s lokálnou anestézou 60 min./zákrok 30 min.

Do spoločnosi môžete ísť: po 1 - 3 dňoch

Práceneschopnosť: 1 deň

Športovať môžete: o 2 - 3 dni

Výsledok sa dostaví: ihneď, naplno sa prejaví v priebehu niekoľko týždňov

Efekt trvá: 6 - 8 mesiacov

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky