MEZOTERAPIA - TVÁR, KRK A DEKOLT

Zákroky

Mezoterapia - Tvár, krk a dekolt

Jedným zo spôsobov ako môžeme pomôcť našej pleti v oblasti krku a dekoltu je aplikácia mezoterapie. Mezoterapia je injekčná metóda, ktorá dodá našej pleti výživné látky, hydratuje ju, podporí tvorbu elastínu a kolagénu.

Stimuluje novotvorbu kolagénu, napína uvoľnené kolagénové vlákna, čím odstraňuje ochabnutosť kože, zvyšuje jej pevnosť a elasticitu a vytvára bariéru, ktorá zabraňuje strate vody. Efektívne udržiava hydratáciu a tonizuje pleť. Podporuje regeneráciu buniek vďaka obsahu kyseliny hyalurónovej, komplexu rastových faktorov, DNA, vitamínov a minerálov. Aplikujeme ju na tvár, krk, dekolt a ruky. Kúra pozostáva zo 4 sedení, v intervaloch, ktoré Vám odporučí lekár. Kúru je potrebné opakovať v 3 až 6 mesačných intervaloch.

 • Tvár + krk
  90€
 • Dekolt
  90€
 • Tvár + krk + dekolt
  150€

Informácie o zákroku:

Ošetrenie trvá: 60 min.

Do spoločnosti môžete ísť: na druhý deň po ošetrení

Práceneschopnosť: 0 dní

Šport: o 2 - 3 dni

Výsledok sa dostaví: cca po 3 týždňoch, odporúča sa viac sedení

Objednajte si konzultaciu v Interklinik Poprad

  Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

  Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

  Zákroky