MEZOTERAPIA - OČI

Zákroky

Mezoterapia - Oči

Cena zákroku od: 50 EUR

Jedným z najcitlivejších častí kože na tvári je periorbitálna oblasť – inými slovami, oblasť okolo očí.

Aplikácia kyseliny hyalurónovej ani botoxu nie je vhodné aplikovať v blízkosti očí. Práve mezoterapia dodá okoliu očí potrebnú hydratáciu a výživné látky, podporuje tvorbu elastínu a kolagénu.

Je to revitalizačná omladzujúca metóda. Určená je všetkým vekovým kategóriám ako prevencia starnutia pomocou extrémnej dávky výživných látok priamo do pokožky. Mikroinjekciami sa do ošetrovanej oblasti aplikuje roztok plný vitamínov, aminokyselín, antioxidantov a koenzýmov.

Informácie o zákroku:

Ošetrenie trvá: 60 min.

Do spoločnosti môžete ísť: na druhý deň po ošetrení

Práceneschopnosť: 0 dní

Šport: o 2 - 3 dni

Výsledok sa dostaví: cca po 3 týždňoch, odporúča sa viac sedení

Objednajte si konzultaciu v Interklinik Poprad

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky