MEZOTERAPIA „HAIR“

Zákroky

Mezoterapia „HAIR“

Je určená na regeneráciu vlasov, pri ktorej vďaka kompozícii účinnych aktívnych látok napomáhame k opätovnému rastu vlasov s revitalizáciou ich štruktúry. 

Roztok obsahuje komplex rastových faktorov : koenzým Q10 – posilňuje vlas, stimuluje vlasový folikul ku produkcii zdravšieho vlasu, podporuje krvnú cirkuláciu v pokožke hlavy a novotvorbu ciev, zvýšenie prísunu živín do folikulov, kys. hyalurónovú – silný hydratačný účinok, peptid medi – znižuje produkciu 5-alfa reduktázy a dihydrotestosteronu vo vlasovom folikule, čím účinne potláča vypadávanie vlasov napr. pri androgénnej alopecii u mužov i žien.

Kúra pozostáva v prvej fáze zo 4 sedení. 1 sedenie je vhodné abolvovať raz týždenne v 4 po sebe nasledujúcich týždňoch. Pokračovacia fáza pozostáva zo 4 sedení v mesačných intervaloch. Odporúčame aj udržiavaciu fázu – 4 sedenia ročne.

Informácie o zákroku:

Ošetrenie trvá: 20 - 30 min.

Do spoločnosti môžete ísť: na druhý deň po ošetrení

Práceneschopnosť: 0 dní

Šport: o 2 - 3 dni

Výsledok sa dostaví: cca po 3 týždňoch, odporúča sa viac sedení

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky