LIPOSUKCIA - ODSÁVANIE TUKU

Zákroky

Liposukcia - Odsávanie tuku

Cena zákroku od: po konzultácii

Výrazne zníži riziko vzniku nádorových ochorení

Každý úbytok kilogramu, ktorý je navyše, znamená pre telo zdravú zmenu. Potvrdzujú to aj nedávno zverejnené výsledky desať rokov trvajúcej štúdie švédskych vedcov.

Výskum švédskych vedcov

Pri výskume sa zamerali na súvis medzi znížením tuku v tele, aj vďaka liposukčnej metóde a vznikom nádorového ochorenia.

Švédski vedci z Univerzity Hospital v Gothenburgu uvádzajú, že u ľudí, ktorí podstúpili liposukciu sa riziko rakovinového ochorenia znížilo až o takmer 50% v porovnaní s ľuďmi, ktorí skúšali iné spôsoby chudnutia alebo nechudli vôbec.

Tieto výsledky sa potvrdili najmä u žien, u mužov až takéto rozdiely nezaznamenali. Liposukcia sa ukázala aj ako efektívny nástroj chudnutia. Pacienti po operácii zhodili v priemere 20 kg, kým druhá skupina schudla v priemere len niečo okolo jedného kilogramu. Klasická tumescentná a WAL (vodnou tryskou) liposukcia, ktoré ponúka naše centrum zdravia a krásy v Bratislave, tak výrazne prispejú nie len k Vášmu lepšiemu životnému pocitu, ale aj výrazne znížia riziko vážnych zdravotných komplikácií.

Informácie o zákroku

Hospitalizácia: nie

Anestéza: celková

Zotavenie: 5 - 14 dní

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky