Prišli ste o zubné benefity zo zdravotných poisťovní? S nami nie!

S našou ponukou získate nielen zdravý úsmev, ale aj finančný príspevok! Dostaňte 150€ ročne na zubné ošetrenia, pričom na jedno ošetrenie môžete využiť benefit až do výšky 30€. Benefity sa vzťahujú pre nových klientov. 

OBJEDNAJTE SA NA ČÍSLE:  +421 268 230 930 
 

Liposukcia - Odsávanie tuku( liposukcia )

od 1599
Liposukcia ( odsatie tuku z brucha, stehien, tváre) je jeden z najefektívnejších spôsobov, ako dosiahnuť svoje estetické ciele. Tento revolučný zákrok nie je len o odstránení nežiaducich tukových zásob, ale aj o vytvorení harmónie a symetrie vo vašom tele. V našom úvode do sveta liposukcie sa dozviete viac o tom, ako tento postup môže pomôcť vytvoriť ideálnu siluetu, zlepšiť vaše sebavedomie a zmeniť váš život. Pridajte sa k nám na ceste k zdravému a štýlovému životnému štýlu, plnému sebavedomia a pôvabu!

Rezervujte si termín konzultácie

Výskum švédskych vedcov
Pri výskume sa zamerali na súvis medzi znížením tuku v tele, aj vďaka liposukčnej metóde a vznikom nádorového ochorenia.


Švédski vedci z Univerzity Hospital v Gothenburgu uvádzajú, že u ľudí, ktorí podstúpili liposukciu sa riziko rakovinového ochorenia znížilo až o takmer 50% v porovnaní s ľuďmi, ktorí skúšali iné spôsoby chudnutia alebo nechudli vôbec.


Tieto výsledky sa potvrdili najmä u žien, u mužov až takéto rozdiely nezaznamenali. Liposukcia sa ukázala aj ako efektívny nástroj chudnutia. Pacienti po operácii zhodili v priemere 20 kg, kým druhá skupina schudla v priemere len niečo okolo jedného kilogramu. Klasická tumescentná a WAL (vodnou tryskou) liposukcia, ktoré ponúka naše centrum zdravia a krásy v Bratislave, tak výrazne prispejú nie len k Vášmu lepšiemu životnému pocitu, ale aj výrazne znížia riziko vážnych zdravotných komplikácií.
 

Pre koho je tento zákrok určený?
Liposukciou môžeme dosiahnuť veľmi dobré výsledky, a to najmä pri odsávaní tuku z oblastí,kde tukové tkanivo ostáva odolné voči dietam a intenzívnemu cvičeniu,ako je oblasť vonkajších a vnútorných stehien, vnútorných kolien, podbruška, paží, podbradku a iných lokalít. Liposukcia nie je metóda na schudnutie. Je to metóda bodycontouringu – tvarovania postavy.

Ako bude prebiehať zákrok?
Menšie oblasti sa môžu operovať pri lokálnom znecitlivení, väčšie pri celkovej anestéze.

Aká bude rekonvalescencia?
Po zákroku sa na operované lokality navlieka špeciálne liposukčné elastické prádlo, ktoré je potrebné ponechať 5 – 7 dní a potom je možné ho vyzliecť za účelom umytia sa. Následne treba prádlo opäť natiahnuť. Týmto spôsobom je nutné ho nosiť aspoň mesiac a podľa operovaých častí tela a rozsahu výkonu aj dlhšiu dobu. Elastické návleky je potrebné nosiť počas 6 – 8 týždňov. Výsledný efekt operácie sa môže prejaviť až za niekoľko mesiacov,po odoznení vnútorných opuchov.Stehy je možné odstrániť o 7-14 dní.

O výkone:
Zlepšuje tvar tela odstránením na cvičenie-rezistentných tukových depozít za použitia kanyly a podtlakového zariadenia. Tento výkon môže byť vykonaný za použitia tumescentnej alebo super-wet techniky. Liposukcia je obyčajne vykonaná potom, čo sú cieľové tukové bunky naplnené soľným roztokom obsahujúcim lokálne anestetikum a adrenalin na zníženie strát krvi. Roztok umožňuje jednoduhšie odstránenie tuku, ako aj zmenšenie pooperačného diskomfortu, redukuje pooperačné hematómy a opuch. Najčastejšou oblasťou pre liposukciu sú: brada, tvár, krk a horné ramená, brucho, podbruško, zadok, boky, stehná, kolená, lýtka a členky.

Dĺžka:
1-2 hodiny alebo viac.

Anestéza:
Zákrok je možné vykonať v celkovej anestézii alebo v intravenóznej sedácii a lokálnej anestéze.

Možné vedľajšie účinky:
Dočasné hematómy, opuch, necitlivosť, bolestivosť alebo pocity pálenia.

Komplikácie:
Infekcia, asymetria, kožné nerovnosti, hypo alebo hyperpigmentácie, poranenie kože, serómy,nadmerná záťaž obehového systému alebo nadmerná strata tekutín a krvi.

Rekonvalescencia:
Pacient sa obyčajne vracia do práce po 5-14 dňoch.Namáhavejšie aktivity možno vykonávať po 4-6 týždňoch.Plné odoznenie opuchu a hematómov môže trvať od jedného do 6 mesiacov v závislosti od množstva odstráneného tuku a operovanej oblasti.
 

Rezervujte si termín konzultácie

Slide 1 of 3

Pán doktor Šimko bol od začiatku veľmi profesionálny a zároveň ľudský. Je veľmi starostlivý, pedantný a záleží mu na pacientoch. S výsledkom som absolútne spokojná a pána doktora vrelo odporúčam! Moja operácia prebehla na INTERKLINIK v Petržalke. Všetko, počínajúc predoperačnými vyšetreniami až po pooperačnú starostlivosť, prebehlo bez problémov a na vysokej úrovni. Celý tím na INTERKLINIK je fantastický!!!

Alena V.

Pán doktor Šimko bol od začiatku veľmi profesionálny a zároveň ľudský. Je veľmi starostlivý, pedantný a záleží mu na pacientoch. S výsledkom som absolútne spokojná a pána doktora vrelo odporúčam! Moja operácia prebehla na INTERKLINIK v Petržalke. Všetko, počínajúc predoperačnými vyšetreniami až po pooperačnú starostlivosť, prebehlo bez problémov a na vysokej úrovni. Celý tím na INTERKLINIK je fantastický!!!

Alena V.

referencia3

Vážený pán Dr. Sabadoš,

touto cestou by som sa Vám chcel ešte raz veľmi pekne

poďakovať za skvelé odvedenú prácu.

Korunky sedia veľmi dobre a všetko je v poriadku.

Maximilián

KDE NÁS NÁJDETE?

Einsteinova 785101 BratislavaBudova Relaxx centra 1. poschodie
+421268230911interklinik@interklinik.skPon – Štv: 7:00 – 17:30
Pia: 7:00 – 15:00
NAVIGOVAŤšípka