LIPOFILLING

Zákroky

Lipofilling

Jednoduchý spôsob ako omladnúť

Jedinečná aparatúra Body jet, má výhodu v tom, že dokáže odsať tuk tak, aby sa dal následne po odstránení balastných látok použiť na vyplnenie iného miesta. Vlastný tuk je dnes často používaným výplňovým materiálom v oblasti bodycontouringu. 

Z partií, ktoré sú pre nás problémové – boky, brucho, stehná, je možné odobrať nadbytočné tukové tkanivo, zbaviť ho balastných prímesí a následne získať výplňový materiál, ktorý sa vpichuje do partií, kde nám tuk chýba. Z ľubovoľnej problémovej partie sa odsaje tuk, čiže urobíme malú liposukciu a následne vyčistené tukové bunky môžeme použiť na vyplnenie rôznych tvárových asymetrií, vpadnutých líc, viečok, úzkych pier ale aj kdekoľvek inde na tele. Veľkou výhodou tejto metódy je skutočnosť, že náš vlastný tuk, neobsahuje telu cudzie látky a nežiaduca reakcia tela voči nemu je minimálna.

Tkanivo na novom mieste prežíva a tým sa jeho efekt stáva dlhodobým a tak prekonáva doteraz používané tzv. dočasné synteticky vyrobené výplňové materiály, ktoré sa vstrebávali po niekoľkých mesiacoch. Čím je efekt týchto prípravkov dlhodobejší, tým viac syntetických prímesí obsahujú a tým je riziko komplikácií väčšie.

Informácie o zákroku

Hospitalizácia: nie

Anestéza: individuálne

Zotavenie: individuálne

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky