Prišli ste o zubné benefity zo zdravotných poisťovní? S nami nie!

Dostaňte 150€ ročne na zubné ošetrenia! Viac informácii v aktuálnych akciách nižšie.

OBJEDNAJTE sa cez objednávkový formulár -  REZERVUJTE TERMÍN NA WEBE
 

Lipofilling

od 999
Lipofilling je jednoduchý spôsob ako omladnúť. Jedinečná aparatúra Body jet, má výhodu v tom, že dokáže odsať tuk tak, aby sa dal následne po odstránení balastných látok použiť na vyplnenie iného miesta ( napríklad zväčšenie pŕs tukom). Vlastný tuk je dnes často používaným výplňovým materiálom v oblasti bodycontouringu.

Rezervujte si termín konzultácie

Z partií, ktoré sú pre nás problémové – boky, brucho, stehná, je možné odobrať nadbytočné tukové tkanivo, zbaviť ho balastných prímesí a následne získať výplňový materiál, ktorý sa vpichuje do partií, kde nám tuk chýba, napriklad vyplníme prsia vlastným tukom. Z ľubovoľnej problémovej partie sa odsaje tuk, čiže urobíme malú liposukciu a následne vyčistené tukové bunky môžeme použiť na vyplnenie rôznych tvárových asymetrií, vpadnutých líc, viečok, úzkych pier ale aj kdekoľvek inde na tele. Veľkou výhodou tejto metódy je skutočnosť, že náš vlastný tuk, neobsahuje telu cudzie látky a nežiaduca reakcia tela voči nemu je minimálna.


Tkanivo na novom mieste prežíva a tým sa jeho efekt stáva dlhodobým a tak prekonáva doteraz používané tzv. dočasné synteticky vyrobené výplňové materiály, ktoré sa vstrebávali po niekoľkých mesiacoch. Čím je efekt týchto prípravkov dlhodobejší, tým viac syntetických prímesí obsahujú a tým je riziko komplikácií väčšie.

INÉ DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

Aplikácia upraveného telesného tuku prinavráti ochabnutým častiam tváre ich predchádzajúcu plnosť. Zákrok je oveľa jednoduchší ako sa zdá, pokojne sa dá urobiť na pracovisku ambulantne. Konečný výplňový efekt vidno ihneď po odoznení opuchu a nové mladistvé kontúry tváre vám môžu vydržať aj niekoľko rokov. Časť tuku sa môže po prvej aplikácii vstrebať, preto treba zákrok odstupom času zopakovať a úbytok tuku doplniť. Niekedy tiež vystačí pacient s jednou aplikáciou celý život.


Vyplňovanie tukom môže byť vynikajúciim doplnkom tiež iného estetického zákroku napr. faceliftu, možno ho tiež kombinovať s inými metódami ošetrenia povrchu kože, ako napr. s chemickým peelingom alebo laserovými zákrokmi.


Vlastný tuk oceníte pri:

 • vypĺňaní vrások na tvári
 • úprave po liftingu tváre či očných viečok
 • zväčšovaní pier
 • potlačení prejavov starnutia na rukách

Lipofiling je nevhodný ak:

 • trpíte na mieste, kam smeruje tuk, aktívnym kožným ochorením alebo zápalom
 • chcete zväčšiť pery a máte akútny herpes
 • zvýšené riziko infekcie a dlhšieho zotavovania je napr. u diabetikov

Ako dlho to trvá?

 • Odber tuku 15 minút až hodina podľa množstva
 • Úprava tuku 15 až 30 minút
 • Zákrok menšieho rozsahu možno realizovať ambulatne pri vedomí a lokálnom znecitlivení
 • Medzi menšie rozsahy patrí aj zväčšenie pery.
   

Rezervujte si termín konzultácie

KDE NÁS NÁJDETE?

Einsteinova 785101 BratislavaBudova Relaxx centra 1. poschodie
+421268230911interklinik@interklinik.skPon – Štv: 7:00 – 17:30
Pia: 7:00 – 15:00
NAVIGOVAŤšípka