Vitamín C - infúzna terapia

Pri objednaní balíka 4 dávok získate zľavu ► 40 €

ZAVOLAJTE +421 268 230 920 alebo si REZERVUJTE TERMÍN NA WEBE

Liečba erektívnej disfunkcie - Rázovou vlnou (4 sedenia)

od 600
Erektilná dysfunkcia môže zasiahnuť mužov v rôznych vekových kategóriách a môže mať vážne dôsledky pre ich fyzické i psychické zdravie. Toto je téma, ktorá sa týka mnohých mužov a nemáte sa za to vôbec čo hanbiť. Je to skutočná príležitosť na zlepšenie vášho zdravia a intímnych vzťahov. Erektilná dysfunkcia môže byť prekážkou na ceste k naplnenému sexuálnemu životu, ale nie je to neprekonateľný problém.

Rezervujte si termín konzultácie

Cukrovka, vysoký tlak, stres, fajčenie, zlá strava – všetky tieto faktory výrazne vplývajú na znižovanie kvality erekcie. Liečba tabletkami taktiež nie je vhodná pre každého pacienta s týmto problémom. Našťastie, existuje revolučná metóda liečby, ktorá mení hru a to – liečba erektilnej dysfunkcie rázovou vlnou.

Táto metóda je:

 • bezbolestná
 • neinvazívna
 • nevyžaduje  žiadnu anestéziu

Princíp spočíva v tom, že rázové vlny sú aplikované na postihnutú oblasť tela. Pri liečbe erektilnej dysfunkcie sa tieto rázové vlny sústreďujú na penis. Rázové vlny podporujú rast nových krvných ciev, zlepšujú krvný obeh a stimulujú tvorbu nových bunkových tkanív. Výsledkom je pevnejšia erekcia a zlepšená sexuálna výkonnosť.

Výhodou liečby rázovou vlnou je, že neexistujú žiadne vedľajšie účinky .

INDIKÁCIE

 • Diagnostikovaná erektilná dysfunkcia: Osoby s potvrdenou diagnózou erektilnej dysfunkcie, ktorá nie je spôsobená vážnymi kontraindikáciami, môžu byť vhodnými kandidátmi pre ERWT.
 • Nepreukazuje sa farmakoterapia: Ak iné liečebné metódy, ako sú orálne lieky na erektilnú dysfunkciu, nie sú účinné alebo sú kontraindikované kvôli vedľajším účinkom alebo interakciám s inými liekmi, ERWT môže byť alternatívou.
 • Pacienti, ktorí nechcú užívať lieky: Niektorí pacienti sa môžu obávať užívania liekov na erektilnú dysfunkciu alebo preferujú neinvazívne metódy liečby.
 • Pacienti s miernou až stredne ťažkou erektilnou dysfunkciou: ERWT je obvykle odporúčaná pre pacientov s miernou až stredne ťažkou erektilnou dysfunkciou. Pre tých s ťažšou formou môže byť potrebná kombinácia liečby.
 • Pacienti, ktorí preferujú neinvazívne riešenia: ERWT je neinvazívna procedúra, ktorá nepotrebujehb operačný zákrok ani invazívne postupy.


KONTRAINDIKÁCIE

 • Prítomnosť pevných ložísk v penise: Ak má pacient pevné ložiská v penise, ako sú napríklad jazvy z predchádzajúcich zranení alebo chirurgických zákrokov, rázová vlnová terapia by mohla spôsobiť ďalšie zranenia alebo nepriaznivé reakcie.
 • Porucha zrážanlivosti krvi: Osoby s poruchou zrážanlivosti krvi alebo pacienti, ktorí užívajú antikoagulačné lieky, by mali byť opatrní, pretože rázová vlna môže zvýšiť riziko krvácania.
 • Infekcie v oblasti liečby: Ak je v oblasti, kde má byť rázová vlnová terapia aplikovaná, prítomná infekcia alebo zápal, môže to spôsobiť ďalšie komplikácie alebo šírenie infekcie.
 • Závažné zdravotné stavy: Osoby s vážnymi zdravotnými stavmi, ako sú vážne kardiovaskulárne ochorenia alebo ťažká cukrovka, by mali byť opatrné pri používaní tejto terapie a mali by sa poradiť so svojím lekárom.


INÉ DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE :
Na liečbu je potrebných 8 sedení s odstupom 3 – 6 dní.
Dĺžka jedného sedenia je 10 až 15 minút.
 

Rezervujte si termín konzultácie

Slide 1 of 3

Pán doktor Šimko bol od začiatku veľmi profesionálny a zároveň ľudský. Je veľmi starostlivý, pedantný a záleží mu na pacientoch. S výsledkom som absolútne spokojná a pána doktora vrelo odporúčam! Moja operácia prebehla na INTERKLINIK v Petržalke. Všetko, počínajúc predoperačnými vyšetreniami až po pooperačnú starostlivosť, prebehlo bez problémov a na vysokej úrovni. Celý tím na INTERKLINIK je fantastický!!!

Alena V.

Pán doktor Šimko bol od začiatku veľmi profesionálny a zároveň ľudský. Je veľmi starostlivý, pedantný a záleží mu na pacientoch. S výsledkom som absolútne spokojná a pána doktora vrelo odporúčam! Moja operácia prebehla na INTERKLINIK v Petržalke. Všetko, počínajúc predoperačnými vyšetreniami až po pooperačnú starostlivosť, prebehlo bez problémov a na vysokej úrovni. Celý tím na INTERKLINIK je fantastický!!!

Alena V.

referencia3

Vážený pán Dr. Sabadoš,

touto cestou by som sa Vám chcel ešte raz veľmi pekne

poďakovať za skvelé odvedenú prácu.

Korunky sedia veľmi dobre a všetko je v poriadku.

Maximilián

KDE NÁS NÁJDETE?

Einsteinova 785101 BratislavaBudova Relaxx centra 1. poschodie
+421268230911interklinik@interklinik.skPon – Štv: 7:00 – 17:30
Pia: 7:00 – 15:00
NAVIGOVAŤšípka