LIEČBA EREKTILNEJ DYSFUNKCIE RÁZOVOU VLNOU

Zákroky

Liečba erektilnej dysfunkcie rázovou vlnou

Cena zákroku od: 599 EUR 4 sedenia

Cukrovka, vysoký tlak, stres, fajčenie, zlá strava – všetky tieto faktory výrazne vplývajú na znižovanie kvality erekcie. Liečba tabletkami taktiež nie je vhodná pre každého pacienta s týmto problémom.

Na trhu sa objavila liečba rázovou vlnou, ktorú teraz ponúkame v INTERKLINIK.

Rázové vlny naštartujú a maximálne urýchlia samoliečivé procesy v tele, stimulujú metabolizmus a zlepšia prekrvenie v konkrétnom mieste, čo vedie k postupnej regenerácii, uzdraveniu a obnove tkaniva. Rázová vlna tak  pri prechode penisom a jeho blízkym okolím obnovuje cievy, ktorými začne znova naplno prúdiť krv a “život”.

Na liečbu je potrebných 8 sedení s odstupom 3 – 6 dní.

Dĺžka jedného sedenia je 10 až 15 minút. Toto ošetrenie je bez vedľajších účinkov a je bezbolestné.

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky