LASER

Zákroky

Laser

Cena zákroku od: závisí od ošetrenej oblasti

V Interklinik používame na laserovú epiláciu nemecký prístroj LEDA EPI . Výhodou tejto modernej technológie je rýchlosť a minimálne dráždenie pokožky.

Doterajšia laserová technológia nemôže garantovať permanentné odstránenie ochlpenia, žiaden laser nevie odstrániť všetky vlasové folikuly, ale ich počet sa výrazne zredukuje. Najlepšie výsledky sa získavajú viacerými sedeniami v odstupe 4-6 týždňov, podľa toho ako rýchlo vlas dorastie. Celkový počet opakovaní je 6-8.

Princípom laserovej epilácie je takzvaná selektívna fototermolýza, pri ktorej dochádza k absorpcii energie laserového lúča v kožnom farbive (melanín), ktoré je najviac koncentrované v aktívnej fáze rastu chĺpkov. Čím je rozdiel medzi farbou chĺpku a farbou pokožky menej výrazný, tým je laserová epilácia menej účinná. Nie je napríklad vhodná pre šedé ochlpenie.

Informácie o zákroku:

Ošetrenie trvá: 20 - 60 min./1 oblasť

Do spoločnosi môžete ísť: ihneď

Práceneschopnosť: 0 dní

Športovať môžete: o 2 dni

Výsledok sa dostaví: po 3 - 6-tich ošetreniach

Efekt trvá: niekoľko mesiacov/rokov

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky