KYSELINA HYALURÓNOVÁ

Výkony

Kyselina hyalurónová

Čo je kyselina hyalurónová?

Kyselina hyalurónová patrí medzi polysacharidy (glykany), čo sú vôbec nejrozšírenejšie biopolymery v prírode.

Konkrétne patrí medzi heteroglykany (heteropolysacharidy). Tieto sú dôležitou zložkou bunkových stien organizmov a medzibunkovej hmoty mnohobunkových organizmov a telesných tekutín. V chémii sa stretávame okrem kyseliny hyalurónovej často s pojmami hyaluronát alebo hyaluronan čo je anión tejto kyseliny. V tele sa vyskytuje najčastejšie vo forme sodnej alebo iných solí.

Vďaka DESIRIAL® sa nám otvárajú nové možnosti použitia kyseliny hyalurónovej v estetickej gynekológii či urológii.

DESIRIAL® je prvou formou kyseliny hyalurónovej s antioxidantami, ktorá je špeciálne vyvinutá na ochranu a zvýšenie komfortu ženského intímneho života.

DESIRIAL® viscosupplement vyvinutý firmou Laboratoires VIVACY otvára nové možnosti liečby v oblasti estetickej / plastickej gynekológie.

Pozitívny efekt oboch aplikácií je hneď viditeľný a pretrváva 9 – 12 mes.

V prípade záujmu pre zvýšenie a predĺženie efektu je možné kombinovať ošetrenie DESIRIAL® a DESIRIAL PLUS® s ošetrením PROTÉGÉ INTIMA – radiofrekvenčným prístrojom pre intímnu rejuvenalizáciu.

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky