Prišli ste o zubné benefity zo zdravotných poisťovní? S nami nie!

Dostaňte 150€ ročne na zubné ošetrenia! Viac informácii v aktuálnych akciách nižšie.

OBJEDNAJTE sa cez objednávkový formulár -  REZERVUJTE TERMÍN NA WEBE
 

Kyselina hyalurónová

od 350
Vďaka DESIRIAL® sa nám otvárajú nové možnosti použitia kyseliny hyalurónovej v estetickej gynekológii či urológii. DESIRIAL® je prvou formou kyseliny hyalurónovej s antioxidantami, ktorá je špeciálne vyvinutá na ochranu a zvýšenie komfortu ženského intímneho života. DESIRIAL® viscosupplement vyvinutý firmou Laboratoires VIVACY otvára nové možnosti liečby v oblasti estetickej / plastickej gynekológie. Problém tzv. "vaginálnej suchosti” Až 80% žien, tesne pred a počas menopauzy, má problémy tzv. “vaginálnej suchosti”. Vaginálna a / alebo vulvárna suchosť môže však ovplyvniť ženy v ľubovoľnom období ich života, či už ide o iatrogénny pôvod (napr. pri užívaní Izotretinoín, tricyklické antidepresíva, neuroleptiká atď.) Počas menopauzy dochádza k zníženiu tvorby estrogénu, čo má vplyv na fibroblasty a vedie k progresívnej hypotrofii dermis so sploštenosťou dermálno-epidermálnej vrstvy

Rezervujte si termín konzultácie

INÉ DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE
Vaginálna sliznica sa stáva suchšia (spojivové tkanivo má menej vaskularizácie, je menej hydratované a tenšie), rovnako ako celá koža. Glandulárne bunky, ktoré dostávajú menej výživy, sa stávajú atrofickými.
Koža stráca pružnosť. Kolagénové a elastínové vlákna sa degenerujú a znižujú, fibroblasty sa stávajú hypoaktívnymi a kolagén typu III sa zvyšuje na úkor kolagénu typu I.
Výsledkom je suchosť kože, strata elasticity, ochabnutie a krehkosť. Úbytky hladín estrogénu (súvisiace s menopauzou) vedú k hypotrofii pyskov, ktoré sú charakterizované aj vulvárnou suchosťou.

Injekcia zosieťovanej kyseliny hyalurónovej DESIRIAL® do dermis labia pomôže rehydratovať, udržiavať komfort genitálnych tkanív.
DESIRIAL® sa používa pri
DESIRIAL® je dostupný v dvoch “hustotách” starostlivo navrhnutých na liečbu rôznych druhov potrieb:
DESIRIAL®:
Ponúka jednoduché a účinné riešenie dyskomfortu intímnej oblasti.
Vykonáva sa v lokálnej anestézii /lokálnom znecitlivení/ a efekt je citeľný hneď po aplikácii.
Používa sa pri:
Dyspareunia – bolesti pri pohlavnom styku zväčša z dôvodu “suchosti” alebo zníženej elasticity.

DESIRIAL PLUS®:
Vďaka hustejšiemu zosieťovaniu kyseliny hyaluronovej je vhodnou voľbou v prípade rozhodovania pre plastiku Labia maiora /veľkých pyskov/. Pri aplikácií DESIRIAL PLUS® sa jedná oproti operačnému riešeniu o zákrok v lokálnej anestéze bez potreby pooperačnej starostlivosti či iných obmedzení. Desirial Plus vyplňuje a remodeluje Labia maiora.
Je vhodný pri:
Hypotrofia / atrofia veľkých pyskov (strata objemu)
Estetické nedokonalosti
Zlepšenie estetického vzhľadu vulvovaginálnej oblasti
Pozitívny efekt oboch aplikácií je hneď viditeľný a pretrváva 9 – 12 mes.
V prípade záujmu pre zvýšenie a predĺženie efektu je možné kombinovať ošetrenie DESIRIAL® a DESIRIAL PLUS® s ošetrením PROTÉGÉ INTIMA – radiofrekvenčným prístrojom pre intímnu rejuvenalizáciu.
 

Rezervujte si termín konzultácie

KDE NÁS NÁJDETE?

Einsteinova 785101 BratislavaBudova Relaxx centra 1. poschodie
+421268230911interklinik@interklinik.skPon – Štv: 7:00 – 17:30
Pia: 7:00 – 15:00
NAVIGOVAŤšípka