KŔČOVÉ ŽILY VARIXY

Zákroky

Kŕčové žily varixy

Cena zákroku od: po konzultácii

Komu je tento zákrok určený?

Zákrok je určený dospelej populácii pacientov s varikóznym ochorením povrchového žilového systému DK s príznakmi insuficiencie veľkej a malej skrytej žily a ich vetiev.

Kedy je najvhodnejší čas na zákrok?

Operácie varixov je možné realizovať počas celého roka. Vzhľadom na potrebu nosenia elastickej kompresívnej pančuchy sa však pre určitý diskomfort v letnom období tieto operácie indikujú len vo vzácnych prípadoch na vyslovené želanie pacientov.

Najvhodnejší termín na operáciu je od neskorého septembra s príchodom chladnejších dní až do neskorých jarných alebo skorších letných dní v máji, júni.

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky