KOREKCIA UŠNÍC - OTOPLASTIKA

Zákroky

Korekcia ušníc - Otoplastika

Cena zákroku od: po konzultácii

Prinavráti úsmev od ucha k uchu.

O výkone

Cieľom je priblížiť prominujúce ušnice ku hlave prípadne redukovať veľkosť alebo skorigovať tvar ušníc. Tento výkon sa najčasťjšie vykonáva u detí od 5-14 rokov.

Komu je otoplastika určená?

Odstávajúce ušnice bývajú odmala častým zdrojom posmechu okolia. Tento problém môže človeka sprevádzať od ranného detstva až po dospievanie. Takto spôsobený stres môže výrazne ovplyvniť psychický vývoj dieťaťa ako i dospievajúceho mladého človeka. Niektoré typy ľudí sa ťažko vedia zmieriť s takýmto handicapom a pristúpia k riešeniu prostredníctvom estetickej operácie.

Informácie o zákroku

Hospitalizácia: nie

Anestéza: lokálna

Zotavenie: 2 - 3 týždne

Dĺžka zákroku: približne 2 hodiny

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky