MODELÁCIA A KOREKCIA PRSNÍKOV

Zákroky

Modelácia a korekcia prsníkov

Cena zákroku od: po konzultácii

Vymodeluje nové sebavedomie

Ženské prsia boli od nepamäti symbolom krásy a ženskosti. Nie je preto divu, že ich tvar, symetria a taktiež veľkosť výrazne ovplyvňuje psychiku ženy v prípade, že podľa jej názoru alebo názoru okolia došlo v týchto partiách k nejakým odchýlkam.

Kedy sa rozhodnúť pre korekciu prsníkov?

Optimálna veková hranica pre korekciu prsníkov je veľmi rôzna. Všeobecne sa prsníky operujú až v dobe zrelosti ženy, teda najskôr od 18 – 20 rokov, keď je operácia vzhľadom k veku a celkovému stavu vhodná. Pacient prejde podrobnou bezplatnou konzultáciou s lekárom, kde sa mu zdôverí s jeho problémom ako aj s tým, aký výsledok od operácie očakáva. Dôležité je vyšetrenie súčasného tvaru prsníkov, rozsahu ptózy, veľkosti, elasticity tkaniva, umiestnení jaziev, výberu implantátu a pod. Výsledkom je stanovenie najvhodnejsieho operačného postupu a prípadne i typu implanátu.

Informácie o zákroku

Hospitalizácia: áno

Anestéza: celková

Zotavenie: 1 - 6 týždňov

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky