RETINOLOVÝ PEELING

Zákroky

Retinolový peeling

Cena zákroku od: 100 EUR

Retinolový peeling sa používa na zmiernenie akné, jemných vrások, nerovností, jazvičiek.

Po výkone na 2-3 deň nastane ošupovanie kože. Pokožka sa zahojí do cca 7 dní, následne týždeň môže ešte pretrvávať mierna citlivosť kože. Opakovanie je možné o 6-8- týždňov, pri citlivej koži je interval dlhší. Pokožka je po peelingu jasnejšia, jemnejšia a tón pleti je zjednotený.

Ošetrenie trvá 15 – 30 minút a je úplne bezbolestné. Platí, že treba chrániť pokožku pred intenzívnym slnečným žiarením. Po ošetrení je potrebná ochrana pleti krémami s UV filtrom.

Informácie o zákroku

Trvanie zákroku: 20 min.

Do spoločnosi môžete ísť: po 7 dňoch

Práceneschopnosť: 0 dní

Športovať môžete: o 7 dní

Výsledok sa dostaví: ihneď/postupne sa vyvíja

Efekt trvá: niekoľko mesiacov

Objednajte si konzultaciu v Interklinik Poprad

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky