OXYGENEO

Zákroky

Oxygeneo

Cena zákroku od: 80 EUR / Balík ošetrení 3x Oxygeneo 200 EUR

Oxygeneo je inovatívne ošetrenie pleti, ktoré prináša tri základné procedúry súčastne:

1) EXFOLIÁCIA

2) VYŽIVOVANIE

3) OKYSLIČENIE pokožky

Kyslík dodá zvnútra

Kyslík vašej tvári hravo dodá OxyGeneo. Toto neinvazívne ošetrenie pleti dokáže bez problémov nahradiť aj tie najlepšie kozmetické či chirurgické zákroky a odpočítať z vašej tváre dobrých pár rokov. OxyGeneo pôsobí na pleť hĺbkovo, a tak ju dokáže okysličiť priamo zvnútra, vyživiť a zabrániť jej starnutiu. Toto ošetrenie je navyše vhodné pre akýkoľvek typ pleti, a tak ho môže vyskúšať každá dáma bez ohľadu na citlivosť jej pokožky.

Tri jednoduché kroky

Celé ošetrenie trvá zhruba štyridsať minút a prebieha v troch krokoch. Prvým je exfoliácia – odstránenie odumretých buniek z povrchu pokožky. Vďaka tomuto kroku sa pleť vyhladí, obnoví a pripraví sa tak na príjem živín a aktívnych látok. Ďalej nasleduje výživa. V tomto kroku OxyGeneo pomocou aktívnej kapsule čistí pleť a dodáva jej spomínané živiny a prospešné látky. Vybrať si môžete z dvoch kapsúl, a to NeoRevive pre omladenie a ako prevenciu proti starnutiu alebo NeoBright pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie jej textúry. Posledným a najdôležitejším krokom je okysličenie pleti. OxyGeneo vytvára bublinky CO2, ktoré na povrchu pleti jemne praskajú a zvyšujú prietok krvi, čím pleti dodávajú kyslík a zvyšujú jej metabolizmus. Vďaka tejto prírodnej „šumienke“ sa pleť dokonale okysličí a bez problémov absorbuje všetky aktívne látky.

Výsledky

Výsledky OxyGeneo na seba nenechajú dlho čakať. Efekt je viditeľný hneď po ošetrení, pigmentové škvrny sú menej výrazné, tón pleti je zjednotený  a tvár pôsobí sviežo. Drobné linky, rozšírené póry a jemné vrásky sú redukované. Ošetrenie vás nijako nevyradí z bežného života.

Informácie o zákroku

Ošetrenie trvá: 45 min.

Do spoločnosi môžete ísť: ihneď

Práceneschopnosť: 0 dní

Športovať môžete: ihneď

Výsledok sa dostaví: ihneď

Efekt trvá: niekoľko mesiacov

Objednajte si konzultaciu v Interklinik Poprad

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky