KYSELINA HYALURÓNOVÁ - TVÁR

Zákroky

Kyselina hyalurónová - Tvár

Cena zákroku od: závisí od množstva aplikovaných ml

Cena 1 ml – 260 EUR, 1,2 ml 279 EUR, 2 ml 500 EUR, 2,4 ml 550 EUR.

Kyselina hyalurónová je prírodný materiál, ktorý sa nachádza v našom tele. Postupným starnutím sa jeho množstvo zmenšuje a postupne sa tak na našej koži vytvárajú vrásky. U nás na klinike pracujeme s produktami firmy TEOSYAL. Sú to vysokoelastické gély zo zosieťovanej kyseliny hyalurónovej, sterilné, neživočíšneho pôvodu, určené na aplikáciu do dermy. Sú navrhnuté na vypĺňanie vrások a záhybov, na úpravu oválu tváre a pier.

Zákrok sprevádza minimálna bolesť vďaka vrstve anestetického krému, ktorý aplikujeme pred výkonom na ošetrovanú oblasť. Trvanie zákroku je 60 – 75 minút, po zákroku môžu vniknúť malé modrinky alebo opuchy, ktoré môžu pretrvať 1 – 5 dní, avšak ošetrenie si nevyžaduje práceneschopnosť. Efekt po ošetrení pretrváva 6 až 18 mesiacov v závislosti od viacerých faktorov ako je typ kože a metabolizmus klienta, hĺbka vrások a injektované množstvo. 72 hodín po aplikácii nie je vhodné piť alkohol, intenzívne športovať, cestovať letecky a 15 dní po aplikácii nie je odporúčané vystavovať sa slnku a teplotám nižším ako 0°C. Neodporúča sa pobyt v saune.

Informácie o zákroku

Ošetrenie trvá: 65 - 75 min.

Do spoločnosti môžete ísť: ihneď

Práceneschopnosť: 0 dní

Športovať môžete: o 7 dní

Výsledok sa dostaví: ihneď/postupne sa vyvíja

Efekt trvá: niekoľko mesiacov

Objednajte si konzultaciu v Interklinik Poprad

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky