AHA PEELING

Zákroky

AHA peeling

Cena zákroku od: tvár 60 EUR, tvár + dekolt 100 EUR

Pri chemickom AHA peelingu sa na kožu aplikujú ovocné kyseliny ktoré narušia kožu do požadovanej hĺbky. Začína sa  s aplikáciou nízkych koncentrácií ovocných kyselín, ktoré sa pomaly v ďalších ošetreniach zvyšujú, podľa typu kože.

Odporúča sa 4-6 sedení, najčastejšie v 2-týždňnových intervaloch. Pokožka je po ošetrení hladšia a kvalitnejšia, pretože obnova kožných buniek sa zrýchli, zlepší sa kvalita elastických vlákien, zlepší sa hydratácia kože, zníži sa produkcia mazu a upraví sa rohovatenie pokožky.

Tak ako pre všetky peelingy, aj pre AHA peeling platí, chrániť pokožku pred intenzívnym slnečným žiarením. Po ošetrení je potrebná ochrana pleti krémami s UV filtrom.

Informácie o zákroku

Trvanie zákroku: 20-30 minút

Do spoločnosi môžete ísť: na druhý deň po zákroku

Práceneschopnosť: 0 dní

Športovať môžete: o 2 - 3 dni

Výsledok sa dostaví: ihneď

Efekt trvá: niekoľko mesiacov

Objednajte si konzultaciu v Interklinik Poprad

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.
    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky