JUVÉDERM® VOLITE

Zákroky

Juvéderm® Volite

JUVEDERM® VOLITE – NOVINKA, ktorá rozžiari Vašu osobnosť

Juvederm® Volite je inovativny kožný preparát ktorý zlepšuje kvalitu pokožky až po dobu 6 až 9 mesiacov. Efekt je viditeľný okamžite, plný účinok je viditeľný behom prvých 14-tich dní po aplikácii, najmä vďaka biologickej aktivite kyseliny hyaluronovej. Účinok ošetrenia VOLITE tak vo svojom efekte spája mezoterapiu, biorevitalizáciu a dermálne výplne.

Pre koho je ošetrenie určené

Je určený pre každú dehydrovanú pokožku. Okrem hydratácie pokožky, zvyšuje jej elasticitu a zlepšuje kvalitu pokožky na tvári, krku, dekolte, a rukách.

Ako ošetrenie prebieha

Ošetrenie Restylane Vital je možné podstúpiť počas celého roka. Odporúčame ošetrenie absolvovať v zimnom a jarnom období, kedy je pleť presušená, dehydratovaná a matná. Restylane Vital pleť dlhodobo hydratuje, rozjasňuje, eliminuje jemné vrásky, pokožka je pružná a výborne odráža svetlo.

Informácie o zákroku

Ošetrenie trvá: s anestézou 60 min./samotný zákrok 25-30 min.

Do spoločnosi môžete ísť: po 1 - 3 dňoch

Práceneschopnosť: 1 deň

Športovať môžete: o 2 - 3 dni

Výsledok sa dostaví: okamžite/postupne sa vyvíja

Efekt trvá: 6 - 8 mesiacov

O zákroku

Pred a po zákroku

INK-derma-juvederm-volite-PRED-1024x1024-min INK-derma-juvederm-volite-PO-1024x1024-min

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky