Prišli ste o zubné benefity zo zdravotných poisťovní? S nami nie!

S našou ponukou získate nielen zdravý úsmev, ale aj finančný príspevok! Dostaňte 150€ ročne na zubné ošetrenia, pričom na jedno ošetrenie môžete využiť benefit až do výšky 30€. Benefity sa vzťahujú pre nových klientov. 

OBJEDNAJTE SA NA ČÍSLE:  +421 268 230 930 
 

Intímny balík – pohlavné choroby

od 73
Zabezpečte si pokojný spánok s našim intímnym balíčkom na testovanie pohlavných chorôb! Ochráňte svoje zdravie a svojho partnera diskrétne vďaka rýchlym a spoľahlivým testom. Objednajte sa ešte dnes.

Rezervujte si termín konzultácie

Odbery krvi

Hepatitída C

anti HCV IgG

Vírus hepatitídy C (HCV) je RNA vírus Flaviviridae a je pôvodca infekčnej vírusovej hepatitídy C, ktorá sa prenáša krvou najmä pri sexuálnom styku, z matky na plod, kontaminovanou ihlou – i.v. narkomani, tetovanie, dialýza, a mikroparenterálne kontaminovanými predmetmi v domácnosti. Ide o chronické ochorenie, kde takmer 70% akútnych infekcií prebieha bez príznakov, a ktoré vedie k poškodeniu až cirhóze pečene. Približne 3% svetovej populácie sú infikované HCV. Inkubačná doba je 2-26 týždňov.

Syfilis

Rýchla reagínová reakcia (Rapid Plasma Reagin) – RRR; Protilátky proti Treponema pallidum

BWR je skratka Bordetovej-Wassermannovej reakcie, klasickej sérologickej reakcie, ktorá sa v minulosti používala na skríning syfilisu. Syfilis/lues je chronické multiorgánové pohlavne prenosné ochorenie, ktoré vyvoláva anaeróbna gramnegatívna špirálovitá baktéria z kmeňa spirochét Treponema pallidum. Syfilis spolu s kvapavkou patrí medzi časté pohlavné ochorenie.

Podľa usmernenia WHO sa v diagnostike využíva kombinácia netreponémových a treponémových testov. RRR (Rapid Plasma Reagin) je skríningový netreponémový test a jeho hodnotenie je semikvantitatívne. Existuje možnosť falošne pozitívnej reakcie (napr. kolagenózy, chronické infekcie, gravidita). Protilátky proti Treponema pallidum sa tvoria ako odpoveď organizmu na vniknutie baktérií. Vzorky s pozitívnym výsledkom je potrebné potvrdiť špecifickým testom. Stanovenie špecifických protilátok patrí medzi treponémové testy. Ochorenie je ľahko liečiteľné, avšak pri zanedbaní liečby môže viesť k závažným orgánovým komplikáciám a postihnutiu nervového i srdcovo-cievneho systému. Prebieha v 4 štádiách, z ktorých prvé dve sú infekčné. Inkubačná doba je 9-90 dní od pohlavného styku po vznik primárnej lézie, a 6 týždňov od vzniku primárnej lézie po objavenie sa exantému. Protilátky v sére sa dajú stanoviť po 2-3 týždňoch od vzniku ochorenia. Prekonaná infekcia nezanecháva imunitu.
 

AIDS

Anti HIV 1/2, p24 HIV antigén

Test, ktorý vám môže zachrániť život. Potrebujete rýchlo vedieť na čom ste? Súčasná diagnostika výhodne kombinuje protilátky v skríningovom teste tak, aby zachytila ich prítomnosť v akomkoľvek štádiu infekcie.

Týka sa ma to?

 • Mali ste nechránený pohlavný styk?
 • Akonáhle začnete sexuálne žiť, týka sa vás to. Nikdy nepoznáte na 100% sexuálnu minulosť vášho partnera.
 • Vírus HIV sa môže preniesť akýmkoľvek sexuálnym stykom, aj orálnym, či análnym, kde je vyššie riziko poranenia a tým pádom aj kontaktu s krvou.
 • Za ohrozenejšie skupiny sú považovaní nielen ľudia, ktorí striedajú viac sexuálnych partnerov, ale aj cestovatelia, zdravotníci, kaderníci/barberi, alebo napríklad policajti.
 • Vírus HIV sa prenáša infikovanými telesnými tekutinami – krvou a krvnými derivátmi (vnútrožilové užívanie drog, tetovanie, piercing, akupunktúra), sexuálnym stykom, ale aj pri pôrode z matky na dieťa.
 • Inkubačná doba je 2-4 týždne
   
Chlamydia trachomatis

Protilátky proti Chlamydia trachomatis v triede IgM, IgA a IgG

Nebezpečné a pritom tak rozšírené chlamýdie môžu spôsobiť veľmi závažné zdravotné problémy. Dokonca aj neplodnosť. Problémom je, že u viac ako 50% ľudí sa neprejavujú takmer žiadne príznaky. Nenechávajte to na náhodu! Poistite si svoje zdravie týmto testom. Pre neho aj pre ňu.

Týka sa ma to?

 • Spozorovali ste výtok z pohlavných orgánov?
 • Máte bolesti v podbrušku alebo pri sexuálnom styku?
 • Chlamýdiové infekcie sú sprevádzané aj krvácaním mimo cyklu u žien alebo bolesťami semenníkov u mužov, ako aj rôznymi infekciami pohlavných orgánov
 • Pociťujete únavu a bolesti kĺbov? Alebo dokonca zápal očných spojiviek? Viete, že chlamýdia je prenosná z pohlavných orgánov aj do očí?
 • Pociťujete pálenie pri močení alebo svrbenie pohlavných orgánov?
 • Chlamýdia trachomatis je parazit žijúci vnútri buniek a prenáša sa pohlavným stykom s nakazeným partnerom a to aj pri orálnom alebo análnom styku.
 • Praktizujete sex bez ochrany?
 • Mnoho nakazených nemá žiadne príznaky (až 80% žien a 50% mužov), čo uľahčuje ďalší prenos infekcie. Preto je veľmi dôležitá diagnostika aj v rámci prevencie pre všetkých ľudí, ktorým záleží na ich zdraví a chcú mať istotu.
 • Viete, že neliečená chlamýdiová infekcia môže mať za následok napríklad endometriózu, poškodenie krčka maternice, alebo dokonca neplodnosť a rôzne ďalšie závažné komplikácie, no je možné vyliečiť ju antibiotikami?
 • Chlamýdie sú v európskej sexuálne aktívnej populácii 4x častejšie ako kvapavka a 30 x častejšie ako syfilis
   

Kultivácie pošva+cervix

Aerobna, anaerobna, Gardnerella vaginalis, mykologia

Vyšetrenie na skupinu aerobných i anaerobných baktérií, Gardnerellu vaginalis a mykotické infekcie.

Ureoplazmy/mykoplazmy

Ureaplasma urealyticum a Ureaplasma parvum Tieto baktérie žijú v pošve, krčku maternice a močovej trubici zdravých žien aj mužov. Vo väčšine prípadov nespôsobujú žiadne zdravotné problémy, no v prípade oslabenej imunity môžu spôsobiť zápal močovej trubice.  Ureaplasma sa prenáša pohlavným stykom s infikovaným jedincom. Môže sa tiež šíriť z infikovanej tehotnej matky na dieťa ešte pred narodením, alebo počas pôrodu. U novorodenca môžu zapríčiniť nízku pôrodnú hmotnosť, prítomnosť baktérii v krvi, alebo zápal pľúc. Medzi príznaky, ktoré sa vyskytujú u žien s ureaplasmovou infekciou patrí:

 • pálenie pri močení,
 • bolesť v oblasti brucha,
 • zapáchajúci výtok.
   
Mycoplasma genitalium

je baktéria spôsobujúca sexuálne prenosné choroby. Okrem prenosu pohlavným stykom sa prenáša aj cez infikovanú tekutinu prstami alebo sexuálnymi hračkami. Ak sa infekcia spôsobená týmto druhom mykoplazmy nelieči, môže spôsobovať vážne komplikácie u mužov aj u žien. Medzi komplikácie, spôsobené neliečenou infekciou mycoplasma genitalium patrí:

 • oslabenie imunitného systému do takej miery, že infikovaná osoba bude náchylnejšia na iné infekcie,
 • zvýšené riziko neplodnosti,
 • zvýšené riziko mimomaternicového tehotenstva,
 • zápal močovej trubice,
 • zápal krčka maternice,
 • zápalové ochorenie panvy.

Všeobecne je väčšina prípadov infekcie týmto druhom mykoplazmy bez príznakov. Ak sa príznaky objavia, sú väčšinou nešpecifické a ľahko sa mýlia s inými sexuálne prenosnými chorobami, ako sú chlamýdie a kvapavka. Mykoplazmu možno zistiť až u 30% žien s príznakmi zápalu alebo infekcie krčka maternice. Príznaky sa tiež môžu u mužov a žien mierne líšiť. Medzi príznaky vyskytujúce sa u žien patrí :

 • vaginálne svrbenie,
 • pálenie pri močení,
 • bolesť pri pohlavnom styku,
 • krvácanie medzi menštruáciami alebo po sexe,
 • zapáchajúci vaginálny výtok.
   
Chlamýdie

Pôvodcom chlamýdiovej infekcie je baktéria Chlamydia Trachomatis, ktorá vyvoláva infekcie v oblasti močovo-genitálneho systému. Chlamýdiová infekcia je jednou z najčastejších pohlavne prenosných ochorení. Infekcia často ostáva neliečená a spôsobuje napríklad poruchy plodnosti. U žien prítomnosť baktérie môže spôsobovať hlienovitý výtok z pošvy, prípadne časté zápaly v malej panve. Objaviť sa môžu problémy pri močení, pálenie a svrbenie.
 

Trichomonas vaginalis

Pôvodcom choroby je bičíkovec Trichomonas vaginalis. Trichomoniáza postihuje prevažne pohlavné ústroje, niekedy však môže osídliť aj močovú trubicu, konečník, alebo cez pošvu prejsť na krčok maternice až do jej dutiny. Trichomoniáza ostáva veľmi dlho neodhalená, pretože vo väčšine prípadov (najmä u mužov) nespôsobuje žiadne viditeľné príznaky. Môže sa objaviť svrbenie, bolesť či pálenie pri močení, prípadne spenený výtok z pošvy.
 

Kvapavka – Neisseria gonorrhoeae

Táto choroba je bakteriálneho pôvodu, pričom jej pomenovanie vychádza aj z najtypickejšieho prejavu. Ochorenie sa prenáša všetkými typmi pohlavného styku vrátane análneho a orálneho. Kvapavka je spôsobená bakteriálnou infekciou Neisseria gonorrhoeae, čo je baktéria infikujúca epitel močovej trubice alebo hrdla maternice a spôsobujúca hnisavý zápal To, aké má kvapavka symptómy u mužov a žien, závisí primárne od jej priebehu:

 • ak ide o infikovanie u mužov, na úvod prichádza k páleniu v močovej rúre, neskôr sa objaví aj zápal vonkajšieho otvoru a ako reakcia na zápal výtok hnisu
 • neskôr sa zapáli prostata, nadsemenníky a semenníky nastane chronické štádium u žien môže byť priebeh choroby asymptomatický, ak sa príznaky objavia, najčastejšie napadnú rodidlá a dostaví sa výtok z krčka maternice, iné prejavy sú zriedkavé
 • aj u žien môže infekcia prejsť ďalej, konkrétne do maternice, vajíčkovodov a vaječníkov, pričom v prípade neliečenia prechádza až do chronického štádia
   
Human Papilloma Virus – HPV – odber/ster z krčka maternice

HPV je označenie pre ľudský papillomavírus, čo je vírus prenosný pohlavným stykom a spôsobujúci viaceré ochorenia v organizme. Genitálny HPV vírus napáda pohlavnú sústavu, či už jej vonkajšie časti alebo tie vnútorné, pričom výsledkom infekcie sú napríklad genitálne bradavice na intímnych miestach u mužov a karcinóm hrdla maternice u žien. HPV infekcia je pohlavne prenosná infekcia, ktorá môže viesť u mužov aj žien k vážnym ochoreniam reprodukčnej sústavy. Vírus, ktorý infekciu spôsobuje, je vysoko nákazlivý a v mnohých prípadoch nemá dlhú dobu vonkajšie prejavy, čo situáciu zhoršuje. HPV infekcia patrí v súčasnosti medzi najviac rozšírené a to hlavne v skupine mladých ľudí do 30 rokov, kde má tento vírus každý tretí človek. Najviac frekventovanými typmi vírusu sú typy 16 a 18, ktoré sú zodpovedné až v 99 % za vznik karcinómu krčka maternice. Zároveň ale môže prísť aj k vzniku nádorov na penise u mužov či v oblasti análneho otvoru.

INTÍMNY BALÍK

BASIC

MEDIUM

TOP

Kultivácia (aeróbna, gardnerella, mykológia)

x

x

x

Anaeróbna kultivácia

 

x

x

Kultivácia na mykoplazmy /ureaplazma+mykoplazma/

x

x

x

Kultivácia na kvapavku

x

x

x

Kultivácia na Trichomonas vaginalis

x

x

x

Kultivácie na Chlamýdia trachomatis

x

x

x

Anti Treponema pallidum – syfilis

 

x

x

Anti Chlamýdia trachomatis

 

 

x

Anti HCV IgG – hepatitída

 

 

x

Anti HIV 1/2 , p24 HIV Antigén – AIDS

 

x

x

HPV /Human papilloma virus/

 

 

x

 

 73,00 €

 104,00 €

192,00 €

 

 

Rezervujte si termín konzultácie

Slide 1 of 3

Pán doktor Šimko bol od začiatku veľmi profesionálny a zároveň ľudský. Je veľmi starostlivý, pedantný a záleží mu na pacientoch. S výsledkom som absolútne spokojná a pána doktora vrelo odporúčam! Moja operácia prebehla na INTERKLINIK v Petržalke. Všetko, počínajúc predoperačnými vyšetreniami až po pooperačnú starostlivosť, prebehlo bez problémov a na vysokej úrovni. Celý tím na INTERKLINIK je fantastický!!!

Alena V.

Pán doktor Šimko bol od začiatku veľmi profesionálny a zároveň ľudský. Je veľmi starostlivý, pedantný a záleží mu na pacientoch. S výsledkom som absolútne spokojná a pána doktora vrelo odporúčam! Moja operácia prebehla na INTERKLINIK v Petržalke. Všetko, počínajúc predoperačnými vyšetreniami až po pooperačnú starostlivosť, prebehlo bez problémov a na vysokej úrovni. Celý tím na INTERKLINIK je fantastický!!!

Alena V.

referencia3

Vážený pán Dr. Sabadoš,

touto cestou by som sa Vám chcel ešte raz veľmi pekne

poďakovať za skvelé odvedenú prácu.

Korunky sedia veľmi dobre a všetko je v poriadku.

Maximilián

KDE NÁS NÁJDETE?

Einsteinova 785101 BratislavaBudova Relaxx centra 1. poschodie
+421268230911interklinik@interklinik.skPon – Štv: 7:00 – 17:30
Pia: 7:00 – 15:00
NAVIGOVAŤšípka