IMPLANTOLÓGIA

Zákroky

Implantológia

Implantáty sa používajú ako náhrada stratených koreňov zubov a sú zavádzané do kosti. Sú zhotovené z bio-kompatibilného titánu, ktorý ľudský organizmus príjma veľmi dobre. V procese hojenia prirastie kosť ku implantátu, ktorý je potom v kosti pevne zakotvený.

Proces hojenia je individuálny od 3 – 6 mesiacov. Počas tejto doby je implantát je prekrytý sliznicou ústnej dutiny, kde je chránený pred záťažou a infekciou. Po celú dobu hojenia vám môžeme nasadiť provizórnu protézu. Po zahojení nasadíme druhú – nadstavbovú časť, ktorá nahrádza korunkovú časť zubu. Na túto nadstavbu je následne nasadený vlastný nový zub, korunka, alebo mostík.

Vlastnému zavedeniu zubného implantátu musí predchádzať prvá konzultácia, vyšetrenie, röntgenový snímok u nás. Je nutné, aby sme ošetrili kazy na ostatných zuboch, aby boli vyliečené zápaly v ústnej dutine, aby sa zamedzilo vzniku infekcie v mieste zavedenia vlastného implantátu.

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky