IMPLANTÁTY

Zákroky

Implantáty

Implantáty

Na našej klinike odporúčame svetové značky implantátov: Mentor a Polytech. Tvar implantátu môže byť buď okrúhly alebo kvapkovitý (tzv. anatomický), s hladkým alebo textúrovaným povrchom a samozrejme veľkou škálou profilov a veľkostí. Všetky sú vyvinuté tak, aby spĺňali tie najprísnejšie zdravotné a estetické kritéria.

O spoločnosti

Prsné implantáty MENTOR® obsahujú unikátny silikónový kohézny gél MemoryGel®. Ten umožňuje a zaručuje dlhodobé udržanie tvaru implantátu pri zachovaní prirodzenej mäkkosti a pružnosti. Ďalšou výhodou MemoryGelu je jeho hustejšia koezistencia, odolnejšia proti nežiaducemu vytekaniu.

Prsné implantáty Mentor sa vyrábajú guľaté (74 veľkostí), anatomicky tvarované (122 veľkostí) rôznej výšky a šírky profilu. Vďaka takto veľkoryso koncipovanej ponuke môže plastický chirurg pohodlne zvoliť ideálne riešenie pre každé poprsie.

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky