Prišli ste o zubné benefity zo zdravotných poisťovní? S nami nie!

S našou ponukou získate nielen zdravý úsmev, ale aj finančný príspevok! Dostaňte 150€ ročne na zubné ošetrenia, pričom na jedno ošetrenie môžete využiť benefit až do výšky 30€. Benefity sa vzťahujú pre nových klientov. 

OBJEDNAJTE SA NA ČÍSLE:  +421 268 230 930 
 

Implantáty

od 950
Na našej klinike odporúčame svetové značky implantátov: Mentor a Polytech.

Rezervujte si termín konzultácie

 Tvar implantátu môže byť buď okrúhly alebo kvapkovitý (tzv. anatomický), s hladkým alebo textúrovaným povrchom a samozrejme veľkou škálou profilov a veľkostí. Všetky sú vyvinuté tak, aby spĺňali tie najprísnejšie zdravotné a estetické kritéria.

Prsné implantáty MENTOR® obsahujú unikátny silikónový kohézny gél MemoryGel®. Ten umožňuje a zaručuje dlhodobé udržanie tvaru implantátu pri zachovaní prirodzenej mäkkosti a pružnosti. Ďalšou výhodou MemoryGelu je jeho hustejšia koezistencia, odolnejšia proti nežiaducemu vytekaniu.
Prsné implantáty Mentor sa vyrábajú guľaté (74 veľkostí), anatomicky tvarované (122 veľkostí) rôznej výšky a šírky profilu. Vďaka takto veľkoryso koncipovanej ponuke môže plastický chirurg pohodlne zvoliť ideálne riešenie pre každé poprsie.

MENTOR


Veľmi špecifickým rysom, dôležitým pre usadenie implantátu, je jeho povrchová štruktúra. Implantáty Mentor majú povrch upravený metódou textúrovania SILTEX, ktorá výrazne znižuje riziko vzniku bakteriálnej infekcie. Takto upravený obal, uľahčuje ideálne prepojenie povrchu s okolitým tkanivom a minimalizuje možnosť vzniku nežiaducej kapsulárnej kontraktúry (tkanivo, ktoré sa normálne formuje okolo implantátu sa môže stiahnuť a stlačiť implantát).
Spoločnosť Mentor má k dispozícii najrozsiahlejšiu, verejne dostupnú databázu chovania implantátov v telách klientiek.
Navyše, výrobca v rámci svojho záručného programu – garantuje v prípade poškodenia implantátu výrobnou chybou, bezplatnú, celoživotnú výmenu implantátu s dotáciou 1000 eur na výdaje spojené s operáciou.
Viac informácií o implantátoch Mentor prečítajte na stránke: www.mentorimplantaty.sk

POLYTECH

Nemecká spoločnosť Polytech Health & Aesthetics, GmbH je jedným z popredných svetových výrobcov a distribútorov silikónových implantátov.Od roku 1986 ponúka široký sortiment výrobkov pre plastickú a rekonštrukčnú chirurgiu. Sortiment pokrýva prsníkové implantáty, lýtkové a gluteálne implantáty, expandery tkanív, prístroje pre liposukciu a pigmentáciu, kompresívne podprsenky a iné.
Implantáty POLYTECH sú naplnené priečne zosieťovaným silikónovým gélom, ktorý pôsobí veľmi prirodzene. Vďaka svojej konzistencii, môže byť implantát rozdelený na dve časti, pričom nestráca svoju formu a tvar. Všetky použité gély majú takzvanú pamäť, čo znamená, že i po tom, ako boli stlačené alebo inak manipulované, vrátia sa do svojho pôvodného tvaru.

Elastický, chemicky a mechanicky odolný implantát sa skladá z niekoľkých silikónových vrstiev, ktoré sú naskladané tak, aby vytvorili potrebnú hrúbku. Aby sme mohli poskytnúť najvyššiu bezpečnosť, puzdro implantátu (povrch) má špeciálnu ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje priestupnosti silikónových komponentov s nízkou molekulárnou váhou.
Povrch implantátu môže byť hladký, textúrovaný alebo pokrytý tenkou vrstvou mikropolyuretánovej peny. Zvlášť implantáty s povrchom z mikropolyuretánovej peny (MPS) a texturované implantáty – podstatne znižujú riziko kapsulárnej kontrakcie.
Všetky implantáty POLYTECH Health & Aesthetics sú CE certifikované a majú CE označenie. To znamená, že sú v súlade s poslednými Europskými normami a reguláciami v oblasti zdravotných pomôcok. Vo februári 2003 Európska komisia rozhodla, že prsné implantáty by mali byť preklasifikované z Triedy IIb pomôcok vychádzajúcej z direktívy komisie číslo 93/42/EEC (Medical Device Directive) na vyššiu Triedu III . Dnes patria medzi najprísnejšie kontrolované pomôcky v rámci tejto direktívy.
Viac informácií o implantátoch si prečítajte na stránke: www.polytech.sk
 

Rezervujte si termín konzultácie

Slide 1 of 3

Pán doktor Šimko bol od začiatku veľmi profesionálny a zároveň ľudský. Je veľmi starostlivý, pedantný a záleží mu na pacientoch. S výsledkom som absolútne spokojná a pána doktora vrelo odporúčam! Moja operácia prebehla na INTERKLINIK v Petržalke. Všetko, počínajúc predoperačnými vyšetreniami až po pooperačnú starostlivosť, prebehlo bez problémov a na vysokej úrovni. Celý tím na INTERKLINIK je fantastický!!!

Alena V.

Pán doktor Šimko bol od začiatku veľmi profesionálny a zároveň ľudský. Je veľmi starostlivý, pedantný a záleží mu na pacientoch. S výsledkom som absolútne spokojná a pána doktora vrelo odporúčam! Moja operácia prebehla na INTERKLINIK v Petržalke. Všetko, počínajúc predoperačnými vyšetreniami až po pooperačnú starostlivosť, prebehlo bez problémov a na vysokej úrovni. Celý tím na INTERKLINIK je fantastický!!!

Alena V.

referencia3

Vážený pán Dr. Sabadoš,

touto cestou by som sa Vám chcel ešte raz veľmi pekne

poďakovať za skvelé odvedenú prácu.

Korunky sedia veľmi dobre a všetko je v poriadku.

Maximilián

KDE NÁS NÁJDETE?

Einsteinova 785101 BratislavaBudova Relaxx centra 1. poschodie
+421268230911interklinik@interklinik.skPon – Štv: 7:00 – 17:30
Pia: 7:00 – 15:00
NAVIGOVAŤšípka