HYMENOPLASTIKA

Výkony

Hymenoplastika

Rekonštrukcia panenskej blany je na rozdiel od iných krajín v našej populácii veľmi raritne žiadaný výkon. 

Panenská blana (hymen) je tenká membrána rôzneho tvaru, ktorá pokrýva vchod do pošvy. Pri  pohlavnom styku väčšinou praská, čo má za sprievodný jav slabé krvácanie. Jediným cieľom hymenoplastiky je docieliť  krvácanie pri pohlavnom styku. Ide o vytvorenie ilúzie pre muža, že je u ženy prvým sexuálnym partnerom a že ju pripravil o panenstvo.

Po predoperačnej konzultácii sú operácie realizované najčastejšie v lokálnom znecitlivení a ženy odchádzajú domov pár hodín po operácii s presným odporučením ohľadom adekvátnej domácej starostlivosti a následnej pooperačnej kontroly.

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky