GUMMY SMILE

Zákroky

Gummy Smile

Čo je to Gummy smile?

Prirodzene vyzerajúci pekný úsmev je taký, kedy horná pera začína tesne nad horným okrajom zubov. Niektorí ľudia však pri úsmeve vyťahujú hornú peru tak vysoko smerom k nosu, že sa obnažia krčky zubov a ďasien. Príčinou sú svaly, ktoré sa pri úsmeve aktivujú a vyťahujú peru hore. A tu už hovoríme o gummy smile.

Ako prebieha ošetrenie?

Žiadna plastická operácia! Pre zmiernenie, alebo dočasné odstránenie gummy smile postačí aplikácia veľmi malého množstva botulotoxínu do svalu, ktorý dvíha peru. Botulotoxín ochromí nervové zakončenia svalu, ktorý sa následne pohybuje len obmedzene.

Aplikácia Botoxu trvá len pár minút (2 vpichy), výsledný efekt vydrží cca 4-6 mesiacov. Následne je možné ošetrenie opakovať.

Ošetrenie nekoriguje vrásky, ale úsmev.

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky