FACE LIFTING - KOZMETICKÁ OPERÁCIA TVÁRE

Zákroky

Face Lifting – Kozmetická operácia tváre

Ideálom asi každého človeka je zachovať si na čo najdlhší čas telesnú i duševnú sviežosť. Žiaľ, niekedy aj psychicky silní jedinci veľmi ťažko nesú prvé známky starnutia a túžia tento proces na nejaký čas zastaviť. Pomoc im môže poskytnúť práve estetická chirurgia.

O výkone

Chirurgické omladenie – operácie tváre a krku – zadrží nárazy rokov, koriguje ochabnuté štruktúry a zabraňuje tiež vytváraniu ďalších jemných a stredných vrások. Pri operácii sa odstráni zbytok kože na krku a tvári a dôjde tak k čiastočnému vyhladeniu niektorých vrások.

Kedy sa rozhodnúť pre lifting?

Väčšina pacientov podstupuje túto operáciu až po dovŕšení 40 rokov. Avšak vekové ohraničnie je veľmi individuálne a závisí od viacerých faktorov – dedičnosť, spôsob života, pracovné zaťaženie, stres. Horná hranica je stanovená celkovým zdravotným stavom.

Informácie o zákroku

Hospitalizácia: áno

Anestéza: celková

Zotavenie: 2 týždne

Dĺžka zákroku: približne 4 hodiny

Optimálny vzhľad pretrvá: 5 – 10 rokov

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky