Prišli ste o zubné benefity zo zdravotných poisťovní? S nami nie!

S našou ponukou získate nielen zdravý úsmev, ale aj finančný príspevok! Dostaňte 150€ ročne na zubné ošetrenia, pričom na jedno ošetrenie môžete využiť benefit až do výšky 30€. Benefity sa vzťahujú pre nových klientov. 

OBJEDNAJTE SA NA ČÍSLE:  +421 268 230 930 
 

Face Lifting – operácia tváre

od 2599
Ideálom asi každého človeka je zachovať si na čo najdlhší čas telesnú i duševnú sviežosť. Žiaľ, niekedy aj psychicky silní jedinci veľmi ťažko nesú prvé známky starnutia a túžia tento proces na nejaký čas zastaviť. Pomoc im môže poskytnúť práve estetická chirurgia. Chirurgické omladenie – plastická operácia tváre a krku – zadrží nárazy rokov, koriguje ochabnuté štruktúry a zabraňuje tiež vytváraniu ďalších jemných a stredných vrások. Pri operácii sa odstráni zbytok kože na krku a tvári a dôjde tak k čiastočnému vyhladeniu niektorých vrások.

Rezervujte si termín konzultácie

Väčšina pacientov podstupuje facelift ( plastiku tváre) až po dovŕšení 40 rokov. Avšak vekové ohraničnie je veľmi individuálne a závisí od viacerých faktorov – dedičnosť, spôsob života, pracovné zaťaženie, stres. Horná hranica je stanovená celkovým zdravotným stavom.


Ako prebieha príprava a samotný zákrok?


Ako pri väčšine zákrokov aj pri liftingu je dôležitá predoperačná konzultácia s lekárom – v našej klinike poskytujeme tento typ konzultácie. V prípade, že dôjde k samotnému zákroku, zhodnotí sa operovaná oblasť a lekár bude informovať pacienta o operačnom postupe.


Pri operačnom zákroku sa napne koža na spánkoch, zdvihnú sa poklesnuté časti tváre, odstráni sa nadbytok kože pod dolnou čeľusťou, zredukuje sa podbradok a vypne sa koža na krku. Podstatou operácie nie je len odstránenie a vypnutie prebytočnej kože, ale hlavne vypnutie svalovoväzivovej vrstvy tváre. Takto dosahujeme trvalejšie vypnutie štruktúr tváre a krku.


V hornej časti tváre dosahujeme najmä omladenie výzoru, v strednej časti tváre liftingom naplĺňame hlavne líca, korigujeme hlboké nosovo-lícne ryhy a čiastočne okraje dolných viečok. v dolnej časti tváre vypíname hlavne nadbytok kožného tkaniva v oblasti dolnej čeluste, niekedy výrazné ryhy medzi bradou a lícom a vonkajšie kútiky úst.
 

Iné dôležité informácie

Zlepšuje ochabnutie a pokles kože tváre a uvolnenej kože krku odstránením nadbytočnej kože a tuku,spevnením svalstva a znovuvypatím kože.


Anestéza:
Obyčajne je použitá celková anestéza alebo si pacient môže vybrať sedáciu a lokálnu anestézu.


Hospitalizácia/Ambulantne:
Závisí od rozsahu výkonu a použitej anestézy.


Možné vedlajšie účinky:
Dočasné hematómy,opuch,necitlivosť kože,ako aj pocit napätia,citlivosti a suchej kože.U mužov je trvalá potreba sa holiť v oblasti okolo jaziev, kde sa premiestnila ovlasená koža.


Možné komplikácie:
Poranenie nervov,ktoré kontrolujú svaly tváre alebo citlivosť,ktoré sú obyčajne dočasné alebo u zriedkavých prípadov možu byť trvalé,infekcia,krvácanie,slabé hojenie,okrajová nekróza kože,nadmerné jazvenie,asymetria , zmena vlasovej línie a preriednutie vlasov okolo jaziev.


Rekonvalescencia:
Pacient sa môže vrátiť dopráce po 14 dňoch.Namáhavejšie aktivity môžu byť vykonávané po dvoch a viac týždňoch.Hematomy začnú miznúť po 7-10 dňoch. Opaľovane by malo byť obmedzené na niekoľko mesiacov po operácii.Používanie protektív,ktoré zabezpečujú ochranu proti UVA a UVB žiareniu je doporučované.


Výsledky:
Väčšina faceliftov si udrží optimálny vzhľad počas 5-10 rokov. Efekt operácie je niekoľkoročný, treba však upozorniť, že sama operácia nedokáže zastaviť čas a proces stranutia, ktorý samozrejme prebieha naďalej.
 

Rezervujte si termín konzultácie

Slide 1 of 3

Pán doktor Šimko bol od začiatku veľmi profesionálny a zároveň ľudský. Je veľmi starostlivý, pedantný a záleží mu na pacientoch. S výsledkom som absolútne spokojná a pána doktora vrelo odporúčam! Moja operácia prebehla na INTERKLINIK v Petržalke. Všetko, počínajúc predoperačnými vyšetreniami až po pooperačnú starostlivosť, prebehlo bez problémov a na vysokej úrovni. Celý tím na INTERKLINIK je fantastický!!!

Alena V.

Pán doktor Šimko bol od začiatku veľmi profesionálny a zároveň ľudský. Je veľmi starostlivý, pedantný a záleží mu na pacientoch. S výsledkom som absolútne spokojná a pána doktora vrelo odporúčam! Moja operácia prebehla na INTERKLINIK v Petržalke. Všetko, počínajúc predoperačnými vyšetreniami až po pooperačnú starostlivosť, prebehlo bez problémov a na vysokej úrovni. Celý tím na INTERKLINIK je fantastický!!!

Alena V.

referencia3

Vážený pán Dr. Sabadoš,

touto cestou by som sa Vám chcel ešte raz veľmi pekne

poďakovať za skvelé odvedenú prácu.

Korunky sedia veľmi dobre a všetko je v poriadku.

Maximilián

KDE NÁS NÁJDETE?

Einsteinova 785101 BratislavaBudova Relaxx centra 1. poschodie
+421268230911interklinik@interklinik.skPon – Štv: 7:00 – 17:30
Pia: 7:00 – 15:00
NAVIGOVAŤšípka