EXTIRPÁCIA

Výkony

Extirpácia

Podobne ako na iných častiach tela sa aj v intímnej oblasti môžu nachádzať rôzne výrastky, bradavičky, či materské znamienka, ktoré môžu žene vadiť nielen kozmeticky, ale aj pri športovaní, pohybe, či ju obmedzovať vo výbere spodnej bielizne. 

Oblasť ženského genitálu je pre svoju lokalizáciu veľmi chúlostivá, čo sa týka možnosti infekcie a povrchové drobné ranky, ktoré na takýchto výrastkoch vznikajú, môžu byť zdrojom ťažkostí a problémov. Estetická gynekológia ponúka možnosť odstránenia týchto útvarov. Obavy z pozákrokových jaziev či deformít nie sú opodstatnené.

Po predoperačnej konzultácii sú operácie realizované najčastejšie v lokálnom znecitlivení a ženy odchádzajú domov hneď po výkone prípadne pár hodín po operácii s presným doporučením ohľadom adekvátnej domácej starostlivosti a následnej pooperačnej kontroly.

 

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky