Enzymatické odstraňovanie tuku MEDICAL HIGH PBSerum

Poznáme rôzne moderné diéty a z cvičenia sa stal už viac módny trend. Mnohí ľudia sa stále snažia zamerať na konkrétne oblasti lokálneho ukladania tuku. Klientom ponúkame množstvo možností zameraných na odstraňovanie tuku náročnejšie oblasti tela, medzi ktoré patria: boky, chrbát, brucho, brada, paže, pás, kolená, členky, pod zadkom a aj stehná, pomocou profesionálnych produktov PBSerum – enzýmovej revolúcie v remodelácii tela a inovatívneho vývoja španielskeho biotechnologického laboratória Proteos Biotech.

Aktívne prípravky sú enzýmy prirodzene zastúpené v ľudskom tele, ktoré presne a bezpečne pôsobia na konkrétne cieľové tkanivá a tiež aj účinne korigujú problémové partie. Pomocou enzýmov lipázy a kolagenázy dokáže redukovať nahromadené tukové vankúšiky na tvári (líca, podbradok) aj tele. Pridaná kolagenáza spôsobí, že tuk sa na ošetrených miestach už neobjaví a pokožka sa vypne.

  MEDICAL HIGH PBSerum – odstraňovanie tuku

  Skupina intenzívnych enzýmových prípravkov zameraných na redukciu lokálnych tukových zásob, rôznych foriem celulitídy, lifting a spevnenie pokožky tela s nedostatočnou elasticitou a tonusom. Dôležitá výhoda produktov PBSerum je lyofilizovaná forma uvoľňovania. Táto forma uvoľnovania zvyšuje biologickú dostupnosť účinných látok a umožňuje upustiť od konzervantov, čo výrazne znižuje riziko vedľajších účinkov.

  PBSerum je revolučnou novinkou na trhu. Je odpoveďou na to, ako stratiť nežiaduci lokálny tuk, sľubuje rozpúšťanie tukových buniek, čo umožňuje tuku prirodzený odchod z tela pri močení.

  Pri aplikácii v tvárovej časti môže riešiť estetické problémy ako napríklad dvojitá brada.

  Injekčná lipolýza a remodelácia tela PBSerum je bezpečná injekčná technika, ktorá bola špeciálne koncipovaná ako “koktail” proti celulitíde, spaľujúci tuk a spevňujúci pokožku. Tento proces zahŕňa odstránenie toxínov a metabolitov, zmenšenie objemu tela, zníženie celulitídy, zlepšenie vzhľadu pokožky a aj remodeláciu siluety. A spĺňa najvyššie farmaceutické štandardy kvality.

  Účinky

  • hromadenie telesného tuku
  • pomáha eliminovať nahromadenie tuku spojeného s fibrózou
  • pomáha podporovať antifibrotický účinok kyseliny hyalurónovej
  • ochabnutosť pokožky
  • fibróza
  • celulitída
  • strie
  • jazvy

  Nahromadenie trvalo dlhší čas, niekoľko rokov, preto aj odstraňovanie tuku si vyžaduje niekoľko sedení. Je to v závislosti od stavu pacienta a aj veľkosti nahromadeného tuku.

   Priebeh ošetrenia

   Zákrok je minimálne bolestivý, enzymatický roztok sa aplikuje injekčne viacerými vpichmi tenkou ihlou do príslušnej oblasti.  Oblasť aplikácie je pred zákrokom schladená ľadom, alebo aplikujeme pred zákrokom anestetický krém, resp. pridávame do zmesy enzýmov anestetický roztok.
    
   Na pokožke môžeme badať mierne začervenanie a ľahký opuch po vpichoch tesne po aplikácii, ktorý vymizne do pár hodín po zákroku. Ojedinele môže tento stav pretrvávať 1 až 2 dni. V mieste aplikácie môžu tiež vzniknúť aj modrinky, ktoré sa vstrebú v priebehu niekoľkých dní. Pri ošetrení rozsiahlejších oblastí môže mať pacient prechodne mierne zvýšenú teplotu. Efekt injekčnej enzymoterapie v prípade redukcie tuku sa každým absolvovaným zákrokom sumuje a je ovplyvnený zdravým životným štýlom.
    
   Po zákroku sa odporúča nasledujúce dni masírovať danú oblasť na podporu lymfy, piť dostatočné množstvo vody, obmedziť príjem cukrov a tukov, redukovať fyzickú aktivitu na 48 hodín, nenavštevovať saunu a bazény a tiež aj nevystavovať miesto aplikácie UV žiareniu.
    
   Zákrok sa môže vykonávať celoročne.

   Cena

   Aplikácia 1 ampulky PBSerum Medical Medium, 1 sedenie: 440€

   Viac informácii o ošetrení získate u našich špecialistov.