CTG – kardiotokografické vyšetrenie

Výkony

CTG – kardiotokografické vyšetrenie

CTG – kardiotokografické vyšetrenie

Približne od 32. týždňa čaká mamičky vyšetrenie, pomocou ktorého lekári sledujú srdcovú činnosť bábätka. CTG alebo kardiotokografia, je to vyšetrenie, ktoré zaznamenáva ozvy srdca bábätka /tepovú frekvenciu/ a zároveň aj sťahovanie /kontrakcie/maternice.

Vyšetrenie sa spočiatku opakuje raz za 2 týždne, od 36. týždňa raz za sedem dní. Mamičky, ktoré bábätko prenášajú, ho musia absolvovať raz za dva dni. CTG vyšetrenie je aj pevnou súčasťou pôrodu.

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky