ClearLIGHT™ ACNE TREATMENT

Zákroky

ClearLIGHT™ ACNE TREATMENT

Je terapeutická liečba svetlom, ktorá lieči stredne závažné zápalové akné, vďaka fotodynamickému nástroju. Technológia ClearLight™ APC využíva intenzívne svetlo s vlnovou dĺžkou 405-420 nm, ktoré bezpečne a efektívne preniká do kožného tkaniva, aby sa dostalo k P. acnes, zabíja ho a stimuluje endogénne porfyríny pokožky, aby zabili ďalšie potenciálne kožné baktérie, ktoré vedú k zápalovému akné. Stroj s technológiou ClearLight™ úplne filtruje škodlivé UV vlnové dĺžky, čo umožňuje bezbolestné a bezpečné ošetrenie akné.

 

Toto ošetrenie využíva technológiu APC (Acne PhotoClearing) na zničenie baktérií, ktoré spôsobujú bolestivé zápalové akné. Ošetrenie ClearLIGHT™ je bezbolestné a trvá približne 20 minút, kedy modrý lúč preniká do pokožky a zabíja baktérie spôsobujúce akné. Toto ošetrenie bolo schválené na celom svete ako vysoko účinná liečba ale tiež aj ako doplnková liečba k riešeniu aknóznej pleti.

 

Pacienti zvyčajne potrebujú celkovo približne 10 sedení, ale to je individuálne podľa závažnosti, takže presný počet indikuje lekár. Výsledky ocenia už za 4-6 týždňov.

ClearLIGHT™ Odstránenie ochlpenia bez bolesti

Vysokovýkonná pulzná technológia v diódovom laseri CLEARLight™ dodáva laserové svetlo v rýchlych krátkych dávkach, aby sa znížilo vystavenie pokožky laseru. Vďaka tomu je ošetrenie pre zákazníka pohodlnejšie, bezpečnejšie a stále rovnako účinné. Diódový laser CLEARLight™ využíva vlnovú dĺžku, ktorá je najlepšie navrhnutá pre efektívne, rýchle a najmä dlhodobé riešenie redukcie ochlpenia.

 

Ošetrenie pomocou intenzívneho pulzného svetla využíva silné pulzy svetla smeruje svetlo na pigmentáciu vo vlasoch\ochlpení, čo spôsobuje nahromadenie energie, ktorá sa mení na teplo. Toto teplo sa šíri a znefunkční alebo zničí bunky, ktoré vytvárajú nové. Toto ošetrenie je bez bolesti a výsledky sú viditeľné už o tri týždne, tento čas je samozrejme individuálny a môže sa líšiť od osoby k osobe v závislosti od rôznych faktorov. Vlasy majú cykly rovnako ako pokožka. Majú fázu rastu, fázu odpočinku a fázu vypadávania. Jedným z hlavných dôvodov, prečo je potrebné opakovať ošetrenie je to, že chĺpky nie sú všetky v rovnakej fáze cyklu v rovnakom čase. Aby sa všetky chytili a natrvalo sa ich zbavili, musia sa stihnúť cykly každého.

ClearLIGHT™ SKIN TREATMENT

Vymažte známky starnutia spôsobeného pokožkou poškodenou slnkom pomocou laserových ošetrení IPL, zbavte sa hnedých škvŕn a pavúčích žíl bez operácie.

 

Intenzívne pulzné svetlo funguje tak, že využíva rozptýlené a nesústredené vlnové dĺžky svetla na prenikanie cez vrstvy pokožky. Ošetrenie je možné aplikovať kdekoľvek na tele na liečbu jemných cievok na tvári, pokožky poškodenej slnkom, hyperpigmentácie a mnohých ďalších kožných problémov.

 

Ošetrenie je bezbolestné a nevyžaduje žiadne prestoje, trvá len cca 20 minút a môžete sa vrátiť k svojej každodennej rutine hneď, ako skončí vaše sedenie. Najlepšie na ošetreniach je to, že výsledky budú viditeľné asi za 2 týždne. Už po 4-6 ošetreniach môžete vidieť až o 70% menej hnedých škvŕn a začervenania.

Kontraindikácie:

  • ochorenia sietnice oka,
  • diabetes,
  • užívanie niektorých liečiv ako napríklad fotosenzibilizačných liekov, ako je lítium, melatonín, fenotiazínové antipsychotiká a niektoré antibiotiká,
  • tehotenstvo a dojčenie

Cenník na vyžiadanie

Objednajte sa na konzultáciu

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK SERVICES s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti INTERKLINIK. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti INTERKLINIK. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Zobraziť profil INTERKLINIK, s.r.o.

    Zákroky